Hotellid Võrus

Lõuna-Eestis asuv Võru on väike ja hubane linnake, kus saab veeta meeldivalt looduslähedase puhkuse. Linna rahulik elutempo laseb nautida aega iseendale ning puhastada meeled üleliigsest.
Hotellid Võrus pakuvad selleks mitmeid meeldivaid võimalusi.

Leia sobiv pakkumine booking.com portaalis siit!

 

Kubija hotell-loodusspaa

Kubija hotell-loodusspaa on omanäoliste seas ainulaadne kogu Eestis. See pisike tervisekeskus-spaa asub Tamula järve rannast kõigest 500 m kaugusel. Mugav ja hubane hotell-loodusspaa loob rahu meelele ja vaimule. Kesklinnast jääb hotell ~3 kilomeetri ehk teisisõnu mõnusa pikema jalutuskäigu kaugusele.
Hotell pakub külalistele head wifi-ühendust ja peatumise teeb mugavaks ka tasuta parkimine.

Toad on hotellis mugavad ning hotellitoas ootavad Teid ees pehmed rätikud ja sussid.
Kiiduväärt on hotelli pakutav hommikusöök ning eraldi boonuspunktid saab hotellis pakutav maitsev kohv. Hommikukohv käes ja soojad sussid jalas on hotelli terrassil tärkavat loodust vaadata tõepoolest meelirahustav tegevus.

Kubija hotellis käib vastuvõtt ööpäevaringselt ning registreerimisprotseduurid sujuvad kiirelt.
Hotellitubade akendest avanevad kaunid vaated metsale ning järvele. Toad on alati suurepärases korras ning igas toas on lameekraaniga televiisor.

Lisatasude eest on hotellikülalistel võimalik kasutada nii triikimisteenust kui rentida jalgratast ringisõiduks ümbruskonnas.

Kubija hotell-loodusspaas saab lisaks ööbimisele nautida ka erinevaid ilu-ning terviseprotseduure ja ümbritsev loodus annab puhkusele erilise väärtuse. See on võimalus nautida puhkust mitmekesiselt ja tervislikult.

 

Georgi Hotell

Georgi Hotell asub Võru kesklinnas linna peatänaval olevas ajaloolises hoones. Hotelli interjöör on väga omapärase ja kauni kujundusega. Hotellitoad on sisustatud Eestis valmistatud puitmööbliga, mis loob tubadesse soojust ja hubasust, privaatses vannitoas on dušš ja tualett.

Toad on varustatud konditsioneeriga ning lameekraaniga televiisorist saab vaadata kaabeltelevisiooni vahendusel suures valikus telekanaleid. Tubades on ka istumisnurk ja föön ning triikimisvõimalus. Georgi Hotell asub rannast vaid 6 minuti kaugusel.

Georgi Hotelli restoranis pakutakse maitsvat hommikusööki, mis on hinna sees. Hommikusöögivalikust leiab ka valiku gluteenivaba hommikusöögiga. Fantastiline kohv ja samaväärt teenindus teevad meele rõõmsaks.

Hotellikülalised saavad kasutada nii tasuta parkimise võimalust privaatses parklas kui ka hea kvaliteediga wifi-ühendust. Vastuvõtt toimub hotellis ööpäevaringselt ning vastutulelik Georgi Hotelli personal teeb siinviibimise mugavaks.

Lastega reisivatele peredele mõeldes on hotell rajanud ka oma lastemänguväljaku.
Lisateenuste hulgast leiab siin hotellis ka mini-spa kasutamise võimaluse, kus saab nautida ilu- ja terviseprotseduure, erinevaid massaaže ning saunavalikuid  ja lõõgastuda mullivannis.
Hotellis saab pidada konverentse ja noorpaaridele on tubade valikus ka pulmasviit.

 

Hotell Tamula

Hotell Tamula asub, nagu nimigi ütleb, Võrus Tamula järve ääres. Rannani on siit allaminutiline jalutuskäik. Võru kaunima vaatega hotell pakub oma külalistele peale vapustava panoraami ka tasuta wifi-ühendust ning tasuta parkimist.

Toad on sisustatud mugavalt ja on avarad ning valgusküllased. Kõik toad on sisustatud lameekraaniga televiisoritega, olemas on ka konditsioneer ja ventilaator. Põrandatel on mugav vaipkate, mis teeb toad väga hubaseks. Kõikides tubades on ka töölaud ning privaatne vannituba. Hotellitoas on tasuta tualetitarbed, sussid ja hommikumantel.

Tamula hotell on populaarne lastega peatuvate perede hulgas, sest siin on mõeldud tõesti kõikide peale. Lastele on valikus telekanaleid ja ka mänguväljaku kasutamise võimalus. Hotellil on kaunis sisehoov ja isegi tenniseväljak.

Kui tahad nautida jalutuskäiku päikeseloojangul, siis Tamula järve kaldal kulgev promenaad on selleks parim koht.

Hotel Tamula pakub head hinna ja kvaliteedi suhet ning hotelli suurepärane asukoht muudavad siin peatumise eriliseks.

 

Hotellid Võrus üllatavad oma mitmekesiste võimalustega alates rannamõnude nautimisest kuni suusatamise ning matkamiseni. Lõuna-Eesti kaunis loodus võimaldab nautida puhkust igal aastaajal.
Võru linna hotellid on väga mugavad ja hubased, töötajate sõbralikkus ja soe suhtumine oma külalistesse kutsub siia tagasi!

Mida teha Võrus

Võru on Lõuna-Eesti linnake, mis peidab endas nii mõndagi huvitavat. Kõik linnasisesed vaatamisväärsused ja huvitegevused jäävad kesklinnast ja üksteisest mõnusa lühikese jalutuskäigu kaugusele.

Võru on tuntud Tamula järve ning Eesti kõige looduslähedasema spaa poolest, aga kõigest kohe järgnevalt.

 

Kubija hotell-loodusspaa

Kubija hotell-loodusspaa on omanäoliste seas ainulaadne kogu Eestis. See pisike tervisekeskus-spaa asub Tamula järve rannast kõigest 500 m kaugusel. Mugav ja hubane hotell-loodusspaa loob rahu meelele ja vaimule. Asukoha poolest õnnistatud ning looduse rüpes asuv tervisekeskus pakub oma külastajatele erinevaid ilu-ja terviseprotseduure.

Kõikide tervise-oaasi külastajate kasutuses on ka 5 sauna ja 4 mullivanni. Basseinid on tervisespaas rajatud nn. kuldlõike järgi.

Toad on hubased ning varustatud kõige vajalikuga. Hinna sees on ka tasuta wifi. Mõnusaks aktiivseks tegevuseks on Kubija hotell-loodusspaa ümbruses metsaalustes valgustatud terviserajad, kus saab talvel suusarõõme ja suvel jalgrattasõitu nautida.

Matkamissõpradele on siin ka matkarada täiesti olemas. Kubija hotell-loodusspaa annab võimaluse nautida puhkust mitmekesiselt ja tervislikult.

Pole harvad ka juhused, kus lamamistoolis lõõgastudes võid pilguga kohata metsaveerel jalutavat metskitse.

 

Võru lastefestifal „Rõkkab rõõmust maakera“

Eestlane on laulurahvas ning laul võetakse üles vist igas Eesti linnas. Võru on loonud festivali, kus terve linn muutub laste mängumaaks. Linnatänavatele tekivad erinevad atraktsioonid, vaadata saab etendusi, tsirkust ja mustkunsti.

Filmisõpradest mudilastele näidatakse Kino Kannel filmiprogrammi raames uuemaid lastele loodud multikaid ja lastefilme. Kaugemalt tulnud külalistele püstitatakse ka telklaager, sest kõiki vägevaid atraktsioone ja etendusi ei jõua küll ühe päevaga läbi käia!

Veel kuuluvad festivali programmi kogupere vesiaeroobika Tamula rannas, külastada saab mini-loomaaeda ja osaleda saab liivaskulptuuri valmistamises.

Olgugi, et lastefestival, kuid tegemist ja huvitavat jagub siin ka täiskasvanule. Soovitame osa võtta näiteks võru keele õpitoast ning õppida ära 10 ummamuudu võrokeelset sõna.

Festival toimub enamasti mai lõpus, ning täpsed kuupäevad on leitavad festivali veebilehelt https://vorulastefestival.ee

 

Pubi17

Kui sa oled Võrus, siis seda super-lahedat kohta pead sa küll külastama!

Võru kesklinnas, aadressi Jüri 17 asuv Pubi17 on omapärane paigake, mis avab uksed igal reedel ja laupäeval. See on koht, kus saab nädalalõppudel kuulata livemuusikat ning kohtuda uute ja lahedate inimestega. Piletit siin pole ja muusikat saab nautida tasuta. Peab märkima, GastroPubi17 mahutab laudade taha 150 inimest, mis on päris hea näitaja pisikese linna kohta.

Pubi külalistel on võimalik mängida noolemängu ja piljardit. Kui veab, võid leti ääres kohata ka mõnda kohaliku tuntud lauljat või kirjameest.

Pubi17 on külastamist väärt, sest elamus, mille siit kaasa võtad, on seda väärt! Külalised on kiitnud nii muusikat kui toitu – proovi ise ka!

 

Kreutzwaldi majamuuseum

Kes poleks siis koolis kuulnud ja ka lugenud Eesti vast kõige olulisemat kirjutist – rahvuseepos „Kalevipoeg“.  Selle suuremahulise teose autor Friedrich Reinhold Kreutzwald elas selles väärikas ja vanas majas koguni 44 aastat.

F.R Kreutzwaldi majamuuseum asub Võrus ning siin saad kirjanikuhärrast ja tema elust sellise ülevaate, mida kirjandusõpetaja koolis ei rääkinud. Saame siin teada, et kirjanikuhärra sakslannast naine ei lugenud kunagi „Kalevipoega“, kuigi see peagi ka saksa keeles ilmus.

Muuseumitöötajatelt tuleb huvitavat infot nii palju, et tõepoolest vastab tõele, et pärast esimest külaskäiku Kreutzwaldi majamuuseumisse, tuleb Teil soov sinna tagasi pöörduda.

Muuseumikompleks koosneb viiest hoonest ning tunni-poolteisega saate läbi uudistada kogu kompleksi.
Kreutzwaldi majamuuseumi külastamine on nagu sammuke teise ajastusse. Kahe-eurone ajas rännak ning sinna muuseumitöötajatelt täiesti tasuta saadud huvitav ülevaade kirjaniku ja lauluisa elust on kogemust väärt.

 

Võrus saad veeta vast kõige looduslähedasema puhkuse, mis meie väikelinnad üldse võimaldavad. Linnas jagub erinevaid tegevusi igasse aastaaega ning igas vanuses külastajale.
Võru on ideaalne koht perepuhkuseks või romantiliseks lõõgastuseks koos kallimaga.