Viimsi SPA võimalused ja paketid

Viimsi SPA võimalused ja paketid

Tallinna lähedal Viimsi poolsaarel asuv Viimsi SPA ootab sind külla. Viimsi SPA pakub oma klientidele võimalust puhata kogu perega, võtta maksimumi spordikeskusest ja saunast.
Iga külastaja leiab seal endale midagi meelepärast, millega oma keha ja vaimu kosutada.

SPA asukoht on linnakärast eemal, kuid siiski on see mugavas kauguses Tallinna kesklinnast.

Mida meeldivat ja erilist ootab sind seal ees? Sellest anname allpool ülevaate.

 

SPA ja saun

Viimsi SPAs asub Eesti üks suuremaid SPA- ja saunakeskuseid 15 saunaga. Valikus on saadaval nii auru- kui ka leilisaun. Lisaks traditsioonilistele saunadele on võimalik tervist kosutada ka soolakivi- ja kadakasaunas.

Kui pead saunast lugu, siis SPA saunakeskusest leiad endale meelepärase sauna.

Viimsi SPA hoolitseb oma klientide mugavuse ja lõõgastuse eest ja selleks on lausa saunameistrid, kes hoiavad rõõmsat atmosfääri ja viivad läbi sauna traditsioone.

Kui saunas läheb kuumaks ja vajad pisikest jahutust, siis sealsed mullivannid ja basseinid on täpselt sulle loodud. Nii saad puhata vihtlemisest ja nautida kokteili või karastusjooki.

Karastunud saunalistel on võimalik hüpata jahedaveelisse välibasseini. Beebide ujutamiseks on eraldi madal basseinike, kus ka pere väiksemad saavad lõõgastusest osa võtta.

 

Viimsi SPA Hotell

Viimsi SPA paketid majutavad oma külalisi kaunis hotellis, mille valikus on 112 numbrituba. Tube on hotellis tõesti igale maitsele ja vajadusele.
Toome välja, et Viimsi hotelli toad on puhtad ja kaunilt sisustatud.

Saadaval on nii luksussviidid saunaga, superior toad, peretoad ja standardtoad. Mõeldud on Viimsi SPAas ka erivajadustega klientidele. Hotellis on spetsiaalselt erivajadustega inimestele kohandatud toad.

Viimsi SPA hotelli sisseregistreerimine algab pärastlõunal alates 14.00. Väljaregistreerimise hiliseim aeg on keskpäeval.

Vastuvõtt on hotellis avatud 24 tundi ööpäevas.

Hotell pakub klientidele hinna sees tasuta parkimist ja tasuta WiFi ühendust. Hommikukohvi saab nautida hommikusöögilauas, mis on samuti tasuta. Aktiivsema puhkuse sisustamiseks hotelli ruumes on hotellil oma klientidele tasuta Fysiobalance treening või hommikuvõimlemine. Neisse on vajalik on eelnev registreerimine.

 

Viimsi SPA 18+

Viimsi SPA on tuntud ka oma ekslusiivse ja ainult täiskasvanutele mõeldud 18+ SPA- ja saunakeskuse poolest. SPA 18+ nime all tuntud keskuse külastamisel saad nautida 3 tundi sauna- ja veemõnusid.

Lõõgastusruumides saab nautida lamamistoolidel kokteile ja puuviljavaagnaid.

Täiskasvanutele lõõgastumiseks loodud sauna- ja SPA keskuses on 6 leili- ja aurusauna, kaasaarvatud Türgi hamam-saun.
Siinkohal meeldivad üllatused jätkuvad ja SPA 18+ külalised saavad mõnuleda ka Jaapani kuulsas Onsen kuumaveebasseinis.

 

Lastekeskus

Viimsi SPA on mõelnud kõigile ja sinu laste puhkus pole vähem oluline kui sinu oma. Lastekeskus laiub seal suisa kahel korrusel. Juba ainuüksi laste mürala võtab enda alla lausa 1000 ruutmeetrit. Viimsi SPA on parim koht lastega puhkamiseks.

Lastekeskuse tegevuste hulgast leiad nii ronimisala koos kõrgete liumägedega, rallisimulaatorid ja lauamängud ja eraldi mänguala väiksematele. See lahendus on väga turvaline ja rohkem rahu ja kaitset vajavad pisemad pereliikmed on müravate mürsikute eest hoitud.

Samuti on see ideaalne koht laste sünnipäeva pidamiseks, sest selleks tarbeks on loodud sünnipäevatoad.  Kui mänguhoos on kõhud tühjaks läinud, siis lastekeskuse Zookohvikus saab nautida sööki ja uudistada ka väikeseid loomi.

 

Konverentsisaal

Viimsi SPA konverentsiruumid on varustatud tipptehnoloogiaga ja sobivad nagu valatult ühe korraliku koolituse või ka väiksema nõupidamise korraldamiseks.
Suurem konverentsisaal mahutab pea 200 inimest. Konverentside korraldamiseks on valikus koguni kuus erineva suurusega saali.

Konverentsiruumid on varustatud moodsa tipptehnoloogiaga – see teeb neist ahvatleva koha, kus pidada koolitusi või ka firmapidusid. Äripäeva Sekretär.ee on sealsest tipptehnikast ka lähemalt kirjutanud.

Kõikides konverentsiruumides on võimalik esitlusi kuvada projektoriga suurel ekraanil koos heliga. Konverentsiruumide mugavus ja moodsad lahendused teevad sellest vägagi tasemel koha firmaürituste, koolituste ja seminaride korraldamiseks.

Viimsi SPA on rohkem kui tavaline SPA. See on interaktiivne puhke-, kino- ja lõõgastuskeskus. Siin leidub tegevusi igale sinu pereliikmele.

Close Menu