You are currently viewing Viimsi spaa võimalused ja paketid

Viimsi spaa võimalused ja paketid

Tallinna lähedal Viimsi poolsaarel asuv Viimsi spaa ootab sind külla. Viimsi spaa pakub oma klientidele võimalust puhata kogu perega, võtta maksimumi spordikeskusest ja saunast. Iga külastaja leiab seal endale midagi meelepärast, millega oma keha ja vaimu kosutada.

Mida meeldivat ja erilist ootab sind seal ees? Sellest anname allpool ülevaate.

 

Kui palju maksab puhkus Viimsi spaas?

Vaata pakkumisi sulle sobivateks kuupäevadeks – Viimsi spaa ja veepark (Booking.com).

 

Tallinna Viimsi spaa saunakeskus

Viimsi spaas asub Eesti üks suuremaid spaa- ja saunakeskuseid 15 saunaga. Valikus on saadaval nii auru- kui ka leilisaun. Lisaks traditsioonilistele saunadele on võimalik tervist kosutada ka soolakivi- ja kadakasaunas. Kui pead saunast lugu, siis spaa saunakeskusest leiad kindlasti endale meelepärase sauna.

Spaa hoolitseb oma klientide mugavuse ja lõõgastuse eest ja selleks on lausa saunameistrid, kes hoiavad rõõmsat atmosfääri ja viivad läbi sauna traditsioone.

Kui saunas läheb kuumaks ja vajad pisikest jahutust, siis sealsed mullivannid ja basseinid on täpselt sulle loodud. Nii saad puhata vihtlemisest ja nautida kokteili või karastusjooki. Karastunud saunalistel on võimalik hüpata jahedaveelisse välibasseini. Beebide ujutamiseks on eraldi madal basseinike, kus ka pere väiksemad saavad lõõgastusest osa võtta.

 

Viimsi spaa hotell ja paketid

Viimsi spaa majutab oma külalisi kaunis hotellis, mille valikus on 112 numbrituba. Tube on hotellis tõesti igale maitsele ja vajadusele. Toome välja, et Viimsi hotelli toad on meeldivalt ja kaunilt sisustatud.

Saadaval on nii luksussviidid saunaga, superior toad, peretoad ja standardtoad. Mõeldud on Viimsi spaas ka erivajadustega klientidele – seal on saadaval spetsiaalselt erivajadustega inimestele kohandatud toad.

 

Viimsi SPA hotelli sisseregistreerimine algab pärastlõunal alates 14.00.

Väljaregistreerimise hiliseim aeg on keskpäeval.

Vastuvõtt on hotellis avatud 24 tundi ööpäevas.

Viimsi spaahotell pakub klientidele hinna sees tasuta parkimist ja tasuta WiFi ühendust.

 

Missugused toad on soovitud päevadeks vabad?

Vaata pakkumisi sulle sobivateks kuupäevadeks – Viimsi spaa ja veepark (Booking.com).

 

Viimsi spaa hotelli lastekeskus

Viimsi spaa on mõelnud kõigile ja sinu laste puhkus pole vähem oluline kui sinu oma. Lastekeskus laiub seal suisa kahel korrusel. Juba ainuüksi laste mürala võtab enda alla lausa 1000 ruutmeetrit. Viimsi spaa on väga hea koht lastega puhkamiseks.

Lastekeskuse tegevuste hulgast leiad nii ronimisala koos kõrgete liumägedega, rallisimulaatorid ja lauamängud ja eraldi mänguala väiksematele. See lahendus on väga turvaline ja rohkem rahu ja kaitset vajavad pisemad pereliikmed on müravate mürsikute eest hoitud.

Samuti on see ideaalne koht laste sünnipäeva pidamiseks, sest selleks tarbeks on loodud sünnipäevatoad.  Kui mänguhoos on kõhud tühjaks läinud, siis lastekeskuse Zookohvikus saab nautida sööki ja uudistada ka väikeseid loomi.

 

Konverentsisaal Tallinna Viimsi spaas

Viimsi spaa konverentsiruumid on varustatud tipptehnoloogiaga ja sobivad nagu valatult ühe korraliku koolituse või ka väiksema nõupidamise korraldamiseks.
Suurem konverentsisaal mahutab pea 200 inimest. Konverentside korraldamiseks on valikus koguni kuus erineva suurusega saali.

Konverentsiruumid on varustatud moodsa tipptehnoloogiaga – see teeb neist ahvatleva koha, kus pidada koolitusi või ka firmapidusid. Äripäeva Sekretär.ee on sealsest tipptehnikast ka lähemalt kirjutanud.

Kõikides konverentsiruumides on võimalik esitlusi kuvada projektoriga suurel ekraanil koos heliga. Konverentsiruumide mugavus ja moodsad lahendused teevad sellest vägagi tasemel koha firmaürituste, koolituste ja seminaride korraldamiseks.

Viimsi spaa on palju rohkemat kui tavaline spaa. See on interaktiivne puhke-, kino- ja lõõgastuskeskus. Siin leidub tegevusi igale sinu pereliikmele.