Odavad hotellid Tallinnas

Tallinnas on palju erinevas hinnaklassis majutusasutusi. Linna väisab suurel hulgal turiste, üliõpilasi ja muid rännumehi, sest on ju Tallinn ka sadamalinn, kust meretee Skandinaaviasse viib.

Leia hea hinnaga hotell järgmiseks ööbimiseks Booking.com-ist.

 

Center Hotel

Center Hotel asub Tallinna Kesklinnas Kreutzwaldi tänaval, vanalinnast kõigest 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotellis on valgusküllased toad, milles eraldi dušš või vannituba. Tubades on televiisorid ja kaabeltelevisioon. Sisse- ja väljaregistreerimine käib ööpäevaringselt ning vastuvõtu teenindajad korraldavad ka auto üürimist ning pakihoidu.

Hotellis on ka baar ning restoran, kus saab nautida ka hinna sees olevat hommikusööki.

Kõikidel autoomanikel tasuks teada, et siin hotellis pole kahjuks parkimisvõimalust. Tasuta wifi on külalistele Center hotellis hinna sees.

Eraldi kiitust väärivad hotelli mugavad voodid.

Hotelli hea asukoht võimaldab jõuda nii sadamani kui ka bussijaamani muretult ja kiiresti. Jalutuskäigu kaugusele jääb Kadrioru park ja Kunstimuuseum.

Keskmine hinne 6.9/10, arvustusi 3000+.

 

My City Hotel

My City Hotel asub Tallinna südames vanalinnas keset keskaegseid ehitisi ning munakivitänavaid. Hotell pakub oma külalistele hinna sees tasuta parkimist ning tasuta wifit kogu majas. Kõik hotelli toad on varustatud lameekraanteleriga ning kaabeltelevisiooniga.

Sisse-ja väljaregistreerimine on ööpäevaringne ning hotellipersonal väga abivalmis ning viisakas. Hotellis on ka baar ja restoran ning mullivanni ja sauna kasutamise võimalus.
Tasub märkida, et selles hotellis on lubatud ka lemmikloomad.

Hotelli hea asukoht võimaldab hotellikülalisel nautida hommikukohvi mõnes meeldiva atmosfääriga vanalinna kohvikus. Suured poed ning kaubanduskeskused asuvad hotellist mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel.

Vanalinnas asuva hotelli kohta on hind vägagi mõistlik, alates 70 € piirimailt.

Keskmine hinne 8.9/10, arvustusi 1100+.

 

 

Nepi hotell

Nepi hotell asub Kesklinnast paarikümneminutilise bussisõidu kaugusel vaikses ja rohelises Kristiine linnaosas. Hotell asub eramajas ning pakub oma külalistele puhast ja tagasihoidlikku majutust, kus on kõik vajalik üheks mugavaks peatumiseks.

Hinna sees on Nepi hotellis nii tasuta wifi-ühendus ja tasuta parkimine. Eriti mõnus on nautida hommikukohvi hotelli sisehoovis keset rohelust ja linnulaulu.

Kõik toad on varustatud veekeetja ning äratuskellaga, uksed on tubadel helikindlad ning vajadusel saab sisse lülitada ka küttesüsteemi.

Reisides säästliku eelarvega on Nepi hotell üks parimaid ja hubasemaid kohti peatumiseks.
Hotellis serveeritakse kiiduväärt kohvi ning meeldiv teenindus toob naeru näole.

Keskmine hinne 7.6/10, arvustusi 80+.

 

Hestia Hotel Susi

Lasnamäe paesel veerel asuv Hestia Hotel Susi pakub külalistele hinna sees lisaks tasuta parkimisele privaatparklas ka tasuta wifit kogu hoone ulatuses. Tubades on lisamugavuseks konditsioneer.

Kõikides tubades on ka telerid ning satelliittelevisioon. Kõikides tubades on ka triikimisvahendid, föön ning hotelli poolt saab tasuta hügieenitarbed, mis teevad siin peatumise eriti mugavaks.  

Hommikusöök on hotellis hinna sees ja hommikusöök on siin kiiduväärt!

Kauplusi ning kohvikuid asub hotelli läheduses rohkesti. Hotellist 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Kadrioru park, kus on kaunilt hooldatud Inglise stiilis aiad ning Presidendiloss.

Hotell on lemmikloomasõbralik ning sellest tasuks ka hotelli enne peatumist ette teavitada.
Hotell Hestia Susi on populaarne Tallinnast maailma paljudesse paikadesse lendavate peatujate hulgas, sest hotell asub kõigest kolmeminutilise autosõidu kaugusel Tallinna lennujaamast.

Keskmine hinne 8.1/10, arvustusi 1300+.

 

Economy hotel

Hotell Balti Jaama kõrval, Economy hotel asub kohe vanalinna ning boheemlasliku Kalamaja rajooni piiril. Hotelli asukoht ning mõistlik hind teevad sellest väga populaarse peatumiskoha.

Economy hotellis on külalistele hinna sees tasuta wifi, tasuta parkimine ja äratusteenus. Toad on varustatud kas vanni või dušiga ning eraldi tualetiga.

Hotell Economy kõikides tubades on olemas televiisor ja kaabeltelevisioon, lisatasu eest saab ka autorendi ning rattalaenutuse teenust kasutada. Ära tasuks mainida lastesõbralik menüü hotelli restoranis, mis teeb lastega peatumise mugavaks ja võtab lastevanematelt ühe mure vähemaks.

Economy hotell on lihtne ja loob peatujale lihtsuse ning sooja teenindusega mõnusa õhkkonna oma peatumise nautimiseks.

Hotellist mõnekümne meetri kaugusel asub trammipeatus ning reisisadam on kõigest kilomeetri kaugusel. Hotellitoa aknast võib avaneda vaade otse Toompeale, kus Pika Hermanni tornis lehvib Eesti sinimustvalge lipp.

Keskmine hinne 8.3/10, arvustusi 1600+.

 

Tallinnas on palju võimalusi odavaks ööbimiseks, kuid arvestama peab, et enamik majutusasutusi on tihti kas välja müüdud või asuvad Kesklinnast kaugemal. Oma autoga reisijaile ehk polegi see probleemiks, kuid ühistranspordiga tipptunni ajal koos reisikohvritega seiklemine pole ka just lemmikuim puhkuse tegevus.

Lahedaid võimalusi aega veeta Tallinnas jätkub. Värvika ööeluga Tallinn pakub ka palju huvitavat nii peredega puhkajatele kui üksinda reisijale.