Rakvere hotellid

hotellid rakveres

Rakvere asub vaid tunniajase sõidu kaugusel pealinnast Tallinnast ning on kontrastina Tallinnale esmapilgul väike ja vaikne linnake. Rakveresse sissesõidul tervitab külastajaid Rakvere linnuse Vallimäelt vastu vaatav suurte sarvedega tarvas, mis on ka linna tuntuim sümbol.

Vaatame nüüd üle Rakvere hotellide parimad pakkumised.

 

Villa Hotel Theresa

Villa Hotel Theresa nimeline hotell asub Rakvere kesklinnast kilomeetri kaugusel. Kõikides tubades on nii tasuta wifi kui ka lameekraan teler ning töölaud ja privaatne dušiga vannituba. Hotell tervitab sind avara ning mugava fuajeega, kus on nii televiisor kui kamin.

Sisse- ja välja registreerimine käib kiirelt ning parkimine on Villa Hotel Theresa klientidele tasuta. Selles hotellis on oodatud ka lemmikloomad.

Hotell ise asub kauni tammiku embuses, mis on üks ainulaadsetest Põhja-Eesti allesjäänud tammikutest.

Villa Theresas ööbimine on mugav, voodid pehmed ja teenindus vaieldamatult tasemel.
Kliendid kiidavad majutuspaiga alati puhtaid tube ja rikkalikku hommikusööki.

 

Hotel Wesenbergh

Hotel Wesenbergh asub Rakvere südalinnas. Huvitava faktina saab välja tuua, et tegu on Rakvere linna vanima majutusasutusega.

Hotell pakub oma klientidele tasuta parkimist ja hinna sees on ka tasuta wifi-ühendus. Ööbijatele pakutakse ka maitsvat hommikusööki ning teenindus on tasemel.

Tubades on telerid ning tasuta on saadaval ka kaabeltelevisioon.

Krediitkaarti Hotel Wesenberghis registreerimisel ei nõuta ja tasuda saab kohapeal.

Hotell suhtub oma klientide sõbralikesse lemmikloomadesse sama sõbralikult ning ka nende majutamine on võimalik.

Hotel Wesenberghi lähedal asuvad nii Rakvere teater kui ka Saksa Ordu poolt 14. sajandil ehitatud ordulinnus.

 

Aqva Hotel & Spa

Aqva Hotel & Spa on tervisekeskus ning hotell Rakvere kesklinnas. Hotell on tuntud paljudele SPA-sõpradele.

Aqva Hotel & Spa pakub oma külalisetele hinna sees tasuta WiFit, telerit ja ka konditsioneeri.

Parkimine on klientidele tasuta ja hommikukohvi nautimiseks saab end toas saada oleva pehme hommikumantli sisse keerata. 

Sisse- ja väljaregistreerimine käib selles asutuses kiiresti. Toad on hotellis puhtad ning teenindus nii kliendisõbralik, kui saab.

Aqva Hotel Spa hotell pakub oma klientidele hotellis peatumise hinna sees ka veekeskuse kasutamise võimalust. Hotell on mõelnud kõikidele kliendi soovidele ja saadaval on ka toad allergikutele.

Lisatasu eest saab kasutada nii pesupesemis- kui ka triikimisvõimalust. Olemas on ka šeif väärisesemete hoidmise tarvis.

Hotellis on mitu toitlustusasutust, kui peaksid soovima vaheldust oma söögilauale. Mugavaks abimeheks perega reisimisel on laste mängutuba.

 

Park Hotell Palmse

Enamus Lääne-Virumaal asuvaid väärikaid ja huvitavaid vaatamisväärsuseid asuvad maakonna keskusest Rakverest veidi eemal.

Samuti ka Park Hotel Palmse, mis asub Rakverest pooletunnise autosõidu kaugusel ja on ümbritsetud hingematva looduse ja vanade väärikate mõisahoonetega.

Soome laheni on hotellist kõigest 10 kilomeetrit, ehk autoga loetud minutid, mis heas seltskonnas mööduvad silmapilkselt.

Park Hotell Palmse pakub oma külalistele hinna sisse kuuluvat WFfi-ühendust ja tasuta parkimist. Tubades on telerid ja tualett-tarbed.

Lemmikloomad on majutusasutuses lubatud, kuid nagu alati lemmikloomadega reisides, on oodatud hotellitöötajate eelteavitamine oma soovist.

Hotell pakub oma klientidele jalgrattalaenutust ja grillimisvõimalust õuealal. Hommikusööki pakutakse toas ning eriti kiidetakse selle hotelli maitsvat kohvi, mis on üle piirkonna kuulus. Paneb sind soovima, et hommikud ei lõppekski!

Sümboolse lisatasu eest saab kasutada ka sauna.

Tallina Lennart Meri nimeline lennujaam on tunniajase autosõidu kaugusel.

Suvisel ajal on Palmse mõisa valdused eriti populaarne pulmade toimumispaik. Kogu miljöörikas piirkond jätab kustumatu mälestuse ka talveperioodil.

 

Rakveres peatumine soovitame võimalusel ajastada teatrifestivali Baltoscandal või Punklaulupeo ajaks. Linnast väljas, vaid pooletunnise autosõidu kaugusel asub Lahemaa rahvuspark oma ilusa loodusega.

Põhja-Eesti väikeseid kalurikülasid külastades soovitame käia kindlasti ka Vergis ning Võsul. Koos ööbimisega Rakveres on see kena ja rutiinist vaba nädalavahetus.

Talvisel ajal männimetsade alla rajatud suusarajad kutsuvad lumisesse loodusesse. Rakvere on hea paik puhkuseks, kui tahad linnakärast kaugemale ja aega iseendale.