Rakvere hotellid

60
rakvere hotellid

Rakvere asub vaid tunniajase sõidu kaugusel pealinnast Tallinnast ning on kontrastina Tallinnale esmapilgul väike ja vaikne linnake. Sissesõidul tervitab külastajaid Rakvere linnuse Vallimäelt vastu vaatav suurte sarvedega tarvas, mis on ka linna tuntuim sümbol.

 

Villa Hotel Theresa

Villa Hotel Theresa nimeline hotell asub Rakvere kesklinnast kilomeetri kaugusel. Kõikides tubades on nii tasuta wifi kui ka lameekraan teler ning töölaud ja privaatne dušiga vannituba. Hotell tervitab sind avara ning mugava fuajeega, kus on nii televiisor kui kamin.

Sisse- ja välja registreerimine käib kiirelt ning parkimine on Villa Hotel Theresa klientidele tasuta. Selles hotellis on oodatud ka lemmikloomad. Hotell ise asub kauni tammiku embuses, mis on üks ainulaadsetest Põhja-Eesti allesjäänud tammikutest.

Villa Theresas ööbimine on mugav, voodid pehmed ja teenindus vaieldamatult tasemel.
Kliendid kiidavad majutuspaiga alati puhtaid tube ja rikkalikku hommikusööki.

Keskmine hinne 9.0/10
Arvustusi 500+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

Hotel Wesenbergh

Hotel Wesenbergh asub Rakvere südalinnas. Huvitava faktina saab välja tuua, et tegu on Rakvere linna vanima majutusasutusega.

Hotell pakub oma klientidele tasuta parkimist ja hinna sees on ka tasuta wifi-ühendus. Tubades on telerid ning tasuta on saadaval ka kaabeltelevisioon. Ööbijatele on maitsev hommikusöök hinna sees ning teenindus on tasemel.

Hotell suhtub oma klientide sõbralikesse lemmikloomadesse sama sõbralikult ning ka nende majutamine on võimalik. Hotel Wesenberghi lähedal asuvad nii Rakvere teater kui ka Saksa Ordu poolt 14. sajandil ehitatud ordulinnus.

Keskmine hinne 8.4/10
Arvustusi 560+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

Aqva Hotel & Spa

Aqva Hotel & Spa on tervisekeskus ning hotell Rakvere kesklinnas. Hotell on tuntud paljudele SPA-sõpradele. Hotell pakub oma külalistele hinna sees tasuta WiFit, telerit ja ka konditsioneeri.

Parkimine on klientidele tasuta ja hommikukohvi nautimiseks saab end toas saada oleva pehme hommikumantli sisse keerata. Sisse- ja väljaregistreerimine käib kiiresti. Toad on hotellis puhtad ning teenindus nii kliendisõbralik, kui saab. Nädalavahetustel võib hotell ja SPA olla üsnagi rahvarohke, ning vaikuse armastajatel tasub ööbima tulla pigem tööpäeviti.

Aqva Hotel Spa hotell pakub oma klientidele hotellis peatumise hinna sees ka veekeskuse kasutamise võimalust. Hotell on mõelnud kõikidele kliendi soovidele ja saadaval on ka toad allergikutele.

Lisatasu eest saab kasutada nii pesupesemis- kui ka triikimisvõimalust. Olemas on ka šeif väärisesemete hoidmise tarvis. Hotellis on mitu toitlustusvõimalust, mille hulgast leiab endale sobivaima ka väga valiv sööja. Mugavaks abimeheks perega reisimisel on laste mängutuba.

Keskmine hinne 9.0/10
Arvustusi 1010+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

Park Hotell Palmse

Enamus Lääne-Virumaal asuvaid väärikaid ja huvitavaid vaatamisväärsuseid asuvad maakonna keskusest Rakverest veidi eemal. Samuti ka Park Hotel Palmse, mis asub Rakverest pooletunnise autosõidu kaugusel ja on ümbritsetud hingematva looduse ja vanade väärikate mõisahoonetega.

Soome laheni on hotellist kõigest 10 kilomeetrit, ehk autoga loetud minutid, mis heas seltskonnas mööduvad silmapilkselt. Park Hotell Palmse pakub oma külalistele hinna sisse kuuluvat WFfi-ühendust ja tasuta parkimist. Tubades on telerid ja tualett-tarbed.

Hotell pakub oma klientidele jalgrattalaenutust ja grillimisvõimalust õuealal. Hommikusööki pakutakse toas ning eriti kiidetakse selle hotelli maitsvat kohvi, mis on üle piirkonna kuulus. Paneb sind soovima, et hommikud ei lõppekski!

Suvisel ajal on Palmse mõisa valdused populaarne pulmade toimumispaik. Kogu miljöörikas piirkond jätab kustumatu mälestuse ka talveperioodil.

Keskmine hinne 7.9/10
Arvustusi 100+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

Rakveres peatumine soovitame võimalusel ajastada teatrifestivali Baltoscandal või Punklaulupeo ajaks. Linnast väljas, vaid pooletunnise autosõidu kaugusel asub Lahemaa rahvuspark oma ilusa loodusega.

Põhja-Eesti väikeseid kalurikülasid külastades soovitame käia kindlasti ka Vergis ning Võsul. Koos ööbimisega Rakveres on see kena ja rutiinist vaba nädalavahetus.

Talvisel ajal männimetsade alla rajatud suusarajad kutsuvad lumisesse loodusesse. Rakvere on hea paik puhkuseks, kui tahad linnakärast kaugemale ja aega iseendale.