You are currently viewing Puhkuseideed nädalavahetuseks

Puhkuseideed nädalavahetuseks

Pikk ja raske töönädal on läbi saanud ning kätte on jõudnud nädalavahetus. Miks mitte teha üks mõnus lühikene puhkus? On kohale jõudnud parim aeg, et võtta aeg veidikeseks maha, lõõgastuda ning nautida oma kalli kaaslase, sõbra või sõbranna seltskonda. Oleme välja toonud 20 puhkuseideed nädalavahetuseks.

Mine parki jalutama – see on täiesti tasuta, võid seda teha koos oma sõbra või perega. Meenuta endale lapsepõlve ning tunne värskest õhust rõõmu.

Vaata päikesetõusu – kuigi ilmad on muutunud jahedamaks siis õige riietusega on päikesetõusu vaatamine mere ääres üks ilusamaid ja ka romantilisemaid asju, mida kaaslasega koos teha.

Piknik – Millal sa viimati käisid õues piknikul?

Korralda sõpradega lauamänguõhtu – kas mäletad veel selliseid mänge nagu Monopol, Scrabble, Katan? Või ehk on aeg avastada koos uusi mänge?

Mängige kaarte – võta kokku oma seltskond ja meenutage erinevaid kaardimänge, mida nooremana sai mängitud.

Korraldage sõpradega või sõpradele aaretejaht.

Korraldage filmiõhtu koos snäksidega – igal inimesel paluge kaasa võtta üks asi. Nii ei teki toidu üleküllust, aga keegi ei pea ka nälga jääma.

Saun koos grilliga – kui lumes ja tuisus pole parim grillida siis hetkel on veel imeline sügis ning tuleks kasutada head võimalust viimast korda koos sõpradega grillida ning peale seda kuuma sauna minna.

Korralda söögitegemine enda pool – võta kokku paar parimat sõpra ning tehke koos süüa oma lemmiktoite.

Külastage muuseumi – üle Eesti on mitmeid tasuta muuseumi, mida nädalavahetusel külastada.

Mine teatrisse – kui natukene aega ette planeerida siis leiab kindlasti nädalavahetuseks mõne hea etenduse, mida vaadata.

Külastage loomaaeda – kas teadsite, et Tallinna loomaaias avati just uus jääkarude maja? Oled seda juba näinud?

Minge road tripile- ehk kui sul on kaasa võtta mõned sõbrad siis minge tehke kasvõi eesti sisene reis autoga.

Põgene suurlinna kiirusest mõnda väikelinna spasse oma nädalavahetust veetma. Võimalusi on nii pikaks kui lühemaks nädalavahetuse paketiks. Spas olles saad nautida täis vaikust ning toateenindust, lisaks veel lõõgastavat massaaži. Mis saaks olla veel parem?

Korralda kirbuturg – parim viis lahti saada enda üleliigsetest asjadest

Mine trenni – kas oled nädala sees tundnud väsimust ning tüdimust? Raske on ennast diivanilt püsti ajada? Nädalavahetusel saad ennast enne korralikult välja puhata ja siis trenni minna.

Minge matkama – kui ilm seda lubab, siis tehke kaasa mõned võileivad ning termosesse kuum jook ning minge avastage matkaradu.

Minge sõpradega koos bowlingusse – kas mäletad, millal viimati käisid?

Miks mitte võtta oma sõbrad punti ning minna koos fotograafi juurde? Selles saate toreda elamuse ning ideaalse mälestuse, samuti on hea neid pilte hiljem kasutada kingituseks oma sõpradele.

Kas mõnel su sõbral või sõbrannal on ehk sünnipäev tulemas? Mis oleks kui korraldaks talle ühe õige üllatuspeo näiteks koosveedetud aja näol? Ühised mälestused, rõõm ja naer on need, mis jäävad kõige helgemini meelde.

Avasta enda jaoks uut Eesti linna – kas oled hiljuti külastanud Pärnut, leidnud uusi tuttavaid ööbides hostelis Tartus, või veetnud aega Rakvere vaatamisväärsustega tutvumas?