You are currently viewing Puhkemajad Hiiumaal, mille hulgast leiad sobiva

Puhkemajad Hiiumaal, mille hulgast leiad sobiva

Kui soovid veeta aega eemal argipäevast ning kaasa võtta oma pere või sõbrad, on parimaks lahenduseks ööbimine väiksemas puhkemajas.

Sellised ööbimisvõimalused pakuvad hotellidega võrreldes rohkem privaatsust, kuid samas ka võimalusi kõigil just enda valitud parima seltskonnaga koos olla.

Puhkemajad sobivad ka koos koolitustega talve- või suvepäevade korraldamiseks. Samuti leidub nende lähedal tihti erinevaid matka- ja seiklusradu.

Kalurikodu Holiday Home

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Kalurikodu Holiday Home on hubane puhkemaja Hiiumaal. Väike ja õdus palkmaja on ideaalne ühele suuremale või kahele väiksemale perele, või lihtsalt sõpradega reisil ööbimiseks.

Puhkemajas on 3 magamistuba 8 voodikohaga. 1 kahekohaline tuba, 6 ühekohalist ning 1 lisavoodi ja lapsevoodi. Majas on olemas kööginurk koos kõige vajalikuga sh. nõudepesumasin, nõud, kohvimasin, pliit, ahi, köögiriistad ja veekeetja.

Lõõgastumiseks on majas saun. Kalurikodus on olemas kõik, et tagada kõigile sõltumata vanusest mugav puhkus – lastele on õues mängimiseks liivakast ning kiik, pere suurematele väligrill ning võrkpalliplats.

Kogu majas on olemas tasuta internetiühendus. Maja asub Kärdla linnas ning kõik eluks vajalik vajalik on mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Auto on võimalus jätta maja juurde parklasse. Maja rendihinnad algavad suurusjärgust 150€ öö.

Sadama Puhkemaja

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Sadama Puhkemaja asub Kärdlas ning pakub terve maja rendivõimalust kuni kaheksale inimesele. Kohapeal ootab sind mugavalt suur 150 m2 maja, mille juurest randa on kõigest kuus minutit. Sadama Puhkemajal on oma aed, kus on meeldiv võimalus grillida ja privaatselt terassilt hommikukohvi juua.

Samuti ootab saunasõpru maja saun.

Puhkemajas on olemas kolm magamistuba, milles on LCD televiisorid, tehnika ja kõige muu olulisega varustatud köök. Ühes magamistoas on 1 lai kaheinimesevoodi, teises 1 kaheinimesevoodi ja 1 diivanvoodi ning kolmandas 4 üheinimesevoodit.

Kohapeal ootab teid tasuta eraparkla. Maja on Booking.com portaalis teiste klientide poolt hinnatud väga lastesõbralikuks. Seal ootavad lapsi erinevad lauamängud, mänguasjad ja raamatud. Õues lisaks kiik, batuut ning palju ruumi. Kogu maja rendi suurusjärk algab 250€.

Vanaõue Puhkekeskus

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Vanaõue Puhkekeskuses on rentimiseks saadaval saunaga puhkemaja, kuhu on oodatud ööbima kuni 6 inimest. Majas ootab puhkajaid 1 lai kaheinimesevoodi ning 4 üheinimesevoodit.

Puhkemaja on 65 m2 suur, aga mahutab ära head inimesed ja kõik esmavajaliku – köögi koos nõudepesumasinaga, lameekraaniga teleri, privaatse vannitoa vajalike tarvetega, ning muu, mida ootaksid healt puhkemajalt. Maja aias on võimalik grillida. Ning samuti ootab saunasõpru saun.

Aktiivsemaks puhkamiseks on võimalik rentida jalgratas, minna kala püüdma, sõita kanuuga, või matkata.

Kogu maja rendi suurusjärk üheks ööks algab 99 €-st.

Puhkemajad Hiiumaal pakuvad väiksematele seltskondadele lahedaid elamusi. Kas soovid lisaks ööbimisele ja majutusvõimalustele veel ideid Hiiumaa külastamiseks? Siis küsi julgelt lisainfot Hiiumaa Turismiinfokeskusest Kärdlas.