Pärnu hostelid

Suvepealinnas Pärnus leiab tegevusi nii kuuma suvepäeva kui ka krõbedasse talveõhtusse.

 

Pärnu Hostel Lõuna

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Hostel Lõuna asub Pärnu rannast 12 minutilise jalutuskäigu kaugusel, mis on lühikese mõnusa jalutuskäigu pikkus. Hostelis on nii unisex toad kui ka privaattoad. Esimese korruse toad on privaatse vannitoaga. Majutusasutuse teise korruse elanike kasutuses on ühine vannituba. Tasuta wifit on saadaval kõigile peatujatele.

Positiivsena tahame kohe välja tuua, et hostel Lõuna sisse/välja registreerimine toimub rahulikult ööpäevaringselt. Reisiportaalide tagasiside andmeil on kiiduväärt nii hosteli teenindus kui ka sealne sõbralik õhkkond. Hosteli toad on mõeldud mittesuitsetajatele ja Lõuna hostel lubab võimaliku lisatasu eest oma külalislahkust nautima ka lemmikloomad.

Meelilahutavaid tegevusi ning huvitavaid vaatamisväärsusi leiab hosteli külastaja kõigest lühikese jalutuskäigu kauguselt. Nii ei jää kaugele Pärnu rannapark, kus saab romantiliselt päikeseloojangule vastu jalutada. Kaugele ei jää ka Pärnu Kuursaal, kus saab nii tantsida kui õhtusööki nautida. Muusikaarmastajad saavad Lõuna hostelis peatudes Vallikäärus toimuvale kontserdile jalutada kõigest 5 minutiga.

Muuli Beach Hostel

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Muuli Beach Hostel asub Pärnu lummavas rannarajoonis, jäädes rannast 10 minutilise jalutuskäigu kaugusele. See hostel on oma kõikvõimalike lisamugavuste poolest kindlasti üks ahvatlevamaid peatuspaiku reisijate hulgas. Kuna tegemist on suure eramajaga, siis annab see võimaluse nii grillimiseks, piknikupidamiseks kui ka päikeseterrassi nautimiseks. 

Hinna sees on hostelis tasuta wifi, tasuta parkimine ja satelliittelevisioon koos eraldi kanalitega lastele.
Hosteli läheduses asub Pärnu ranna muul. See romantikarada asub hostel Muuli Beach vahetusläheduses ning päikeseloojang muulil koos kallimaga on mälestust väärt.

Hostelis on väga puhas ja kaunis interjöör. Mullivannid ja kaunis aiamööbliga hoov lisavad puhkusele väärtust. Hosteli keldrikorrusel asub saun ja mullivann. Köögi moodne sisustus on saanud klientide poolt eraldi kiita. Tee ja kohvi valmistamise võimalus on igas toas.

Kiiduväärt on hosteli soe ja meeldiv õhkkond. Hostel Muuli Beach pakub oma klientidele võimalusi lähedalasuvates kauplustes sisseoste sooritada 5% hinnaalandusega. Tervisepuhkusele tulnuid külastajaid rõõmustab naabruses olev Sanatoorium Tervis.

Hostel Anette

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Pärnu Hostel Anette asub Pärnus Tallinna maanteel, mis ühtlasi jääb Pärnu kesklinna. Hostel pakub tasuta parkimist, tasuta wifit ja grillimisvõimalust. Mugavusena tuleks ära märkida hosteli enda rattalaenutus.
Külaliste kasutusse on antud suur ühisköök ja möbleeritud terrass. Tasuta tualett-tarbed on külalistele hosteli poolt, tubades on lameekraantelerid.

Pärnu linna rohked sanatooriumid ja tervisekeskused annavad võimaluse valida sulle just sobiva koha, kus lõõgastuda.
Linna nautimiseks on Anette hostelis peatudes palju erinevaid võimalusi. Kuigi rannani on üle kahe kilomeetri, siis jalutuskäigu huvitavaks muutmiseks võiks külastada Pärnus muuseume. Nii jäävad lähedusse Pärnu muuseum ja veidi kaugemale Pärnu Uue Kunsti muuseum.

Terve Hostel

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Terve hostel asub Pärnus Vallikääru puhkeala ja Pärnu jõe läheduses. Rannani on hostelist kõigest 6 minutit jalutada. Hostel Terve pakub oma külalistele hinna sees tasuta wifit, lemmikloomad on lubatud, kuid kohaldada võidakse lisatasu. Asutus pakub ka jalgrataste rentimise võimalust. Hosteli külastajaile on tasuta parkimine juba hinna sees.

Hosteli toad on valgusküllased ja ööpäevaringne vastuvõtt teeb saabumise Terve hostelisse eriti mugavaks. Hostelis saab kasutada hästi sisustatud kööki ning aias on olemas ka grillimisvõimalus.
Osa tubadest on varustatud ka privaatse vanni ning dušiga ning hostelis on valikus ka terrassidega tube.
Majutusasutus on peatumispaigaks paljudele konverentside külastajaile. Hosteli hea asukoht võimaldab kesklinnas kõikjale ruttu ja vaevata liigelda.

Mida teha Pärnus?

Pärnu kannab suvepealinna tiitlit, aastal 2016 juba, 20. korda. Kuid see ei tähenda, et muul ajal seal tegevustest puudu tuleks.

Aastaringselt saab Pärnus nautida tervendavaid spaavõimalusi. Nii on juba sajandeid Pärnu tuntud oma mudaravi poolest ning keha ning vaimu tugevdamiseks sanatooriumi külastamisest on vähesed tegevused mõnusamad…

Talveperioodil on linn kaunis ja muinasjutuline. Suvel linnas viibiv rahvamass on kadunud ja linna pargid, rannaniidu matkaala ja muud kaunid vaatamisväärsused saavad hoopis teistsuguse välimuse.

Kindlasti soovitame külastada Pärnu Endla teatrit.

Teiste linnade hostelitest oleme tutvustanud Tallinna hosteleid ja hosteleid Tartus.