Ööbimine Tartus

Ööbimine Tartus

Plaanid tulla Tartusse, aga pole ikka veel omale sobivat ööbimiskohta leidnud? Tuleme appi! Toome välja kolmes erinevas hinnaklassis olevaid Tartu ööbimiskohti, millest igaühes tuleb mõnus ööuni.

 

Soodsaima hinnaga ööbimine Tartus

Tartu soodsaimad ööbimisvõimalused algavad hinnapiirilt 20 € ning on siiski kiidetud ja viisaka väljanägemisega. Need valikud on sinu jaoks, kui sa ei oota ööbimiskohalt muud luksust peale suurepärase ööune ja soovid majutusele eelarves minimaalse osa jätta.

 

Downtown Hostel

Ülejõe linnaosas Raatuse tänaval paiknev hostel paikneb ülikooli ühiselamus ning kesklinna vahetus läheduses. Toad on puhtad ning valgusrikkad ja köök vajalike tarvikutega on ühiskasutuses naabritega.

 

Keskmine hinne 8.4/10
Arvustusi 400+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Õhtuseks aja sisustamiseks on majas olemas lauatennis, mida sõprade või teiste külastajatega kasutada saab. Kui aga õhtul on plaanis hoopis linnas toimuvaga tutvuda, siis vanalinn on viieminutilise jalutuskäigu kaugusel ja kahel pool hostelit on Tartu kaks suurimat ööklubi.

Autoga saabujatele on tasuta parkimise võimalus, kuid ka bussijaam on vaid 10 minuti kaugusel hostelist.

 

 

Herne Home Accommodation

Tartu värvikaimas linnaosas Supilinnas asub puumajas majutuskoht, mis pakub nii kodusoojust kui ka head hinda. Selles kodumajutuses saab kätte tõelise Tartu kogemuse, sest armsad ahiküttega puumajad on linnale väga iseloomulikud.

 

Keskmine hinne 8.5/10
Arvustusi 120+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Toad on lihtsad, kuid puhtad ning avarad. Köök ja vannituba on ühiskasutuses teiste külastajatega. Hea ilma korral on võimalik kasutada maja hoovi grillimiseks või lihtsalt ilusa ilma nautimiseks.

Autoga reisijad saavad parkida tänaval, bussijaam jääb kahe kilomeetri kaugusele majutuskohast.

 

Mugavustega head pakkumised

Siinkohal toome välja mõned pakkumised reisijale, kellel on ootused ööbimiskohale veidi suuremad, kuid kes ei soovi siiski majutusele väga palju kulutada. Nende hotellide hinnad algavad 60 €-st, kuid ajuti võib leida tõeliselt soodsaid pakkumisi.

 

Barclay hotell

Saja meetri kaugusel Raekoja platsist võib leida hea hinnaga ööbimiskoha, kus on olemas kõik mugavused kiireks nädalavahetuse puhkuseks.

 

Keskmine hinne 7.7/10
Arvustusi 740+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Barclays ööbides saate nautida head kesklinna asukohta, kuid siiski õhtul tulla vaiksesse hotelli. Toad on klassikalised ning lihtsad ja hommikusööki saab nautida kiidetud restoranis YliCool.

Külastajad kiidavad hotelli teenindust, asukohta ning üldiselt mõnusat ja rahulikku olustikku. Samuti on mugavalt lähedal erinevad söögikohad ning väikse jalutuskäiguga saab üle vaadata märkimisväärseimad turismiobjektid kesklinnas.

Parkimine on tänaval tasuline ning kui saabute tööpäeva sees, võib parkimiskoha leidmine vahetult hotelli ees olla keeruline.

 

 

Hotell Dorpat

Tartu suurim 205 toaga hotell Dorpat paikneb Emajõe ääres vahetult bussijaama kõrval. Hotellist vanalinna on vaid 600 meetrit ning mõne sammu kaugusel paikneb AHHAA keskus, mis on huvitav nii lastele kui ka täiskasvanud teadushuvilistele.

 

Keskmine hinne 8.5/10
Arvustusi 2600+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Toad on heledates toonides ning kaasaegselt sisustatud ja kõrgematel korrustel asuvatest tubadest avaneb ilus vaade Tartu linnale.

Hotellis on a la carte restoran, kus pakutakse külastajatele suurepärase valikuga hommikusööki. Kui soovite lõõgastuda ja lasta ennast hellitada, siis selleks ei pea hotellist välja minema – olemas on heade hindadega wellness-spa.

Parkimine on külastajale tasuta, aga eriti mugav on hotell bussiga saabujatele, sest pole väga liialdatud öelda, et otse bussist saab astuda hotelli fuajeesse.

 

Tõeliselt luksuslik puhkus

Siinkohal toome välja võimaluse veeta tõeliselt luksuslik spaapuhkus, mis on sobilik ka kõige nõudlikumale külastajale. Hinnad on siin juba kolmekohalised, aga see tasub ennast igati ära.

 

V Spa & Conference Hotel

V Spa on Tartus üks uusimaid hotelle, mis paikneb otse linna südames Kvartali kaubanduskeskusega samas majas.

 

Keskmine hinne 9.0/10
Arvustusi 1270+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Hotellis on erinevaid toatüüpe ja valides Deluxe toa või sviidi on teil toas oma isiklik mullivann. Kogu interjöör on tõeliselt uhke ja võimaldab teil ennast kuninglikult tunda.

Kliendid kiidavad ka hotelli poolt pakutavat hommikusööki ning personali meeldivat suhtumist.

Hotelli juurde kuulub sauna- ja veemaailm, mis vastavalt teie valitud paketile sisaldub hinnas või mitte. Spaas on olemas rohkelt erinevaid saunasid ning mõnusad basseinid, mis meeldivad nii lastele kui ka suurtele pereliikmetele.

 

Tartus on mitmeid majutusasutusi, kindlasti leiad endale sobivaima igaks korraks!

Varahommikuseks jalutuskäiguks Tartus peale värskendavat und leiad viis soovitust siit, ning Tripadvisori inglisekeelse Tartu TOP 10 soovituste nimekirja siit.

Close Menu