You are currently viewing Ööbimine Tallinnas – leia sobivaim ööbimiskoht parima hinnaga

Ööbimine Tallinnas – leia sobivaim ööbimiskoht parima hinnaga

Tallinnas on rohkelt ööbimiskohti, mille hulgast leida endale sobiv. Valiku lihtsustamiseks toome välja kolmes erinevas hinnaklassis pakkumised, et leiduks midagi igale maitsele.

Kaks nutikat valikut!

Romantiliseks puhkuseks Tallinna vanalinnas – My City Hotel (Booking.com).

Jalutuskäigu kaugusel Tallinna sadamast ja lühikese taksosõidu kaugusel bussijaamast-lennujaamast – Center Hotel (Booking.com).

 

Luksuslikud peatumiskohad

Siit võib leida ka midagi luksuslikuma puhkuse otsija, sest need majutusasutused on omaette klass. Muidugi maksab selline majutus ka eelnevatest rohkem, jäädes hinnaklassi alates 900 € / öö kaheinimese toa eest.

Swissotel Tallinn

Tallinna kõige kõrgemas hoones paiknev luksushotell on midagi tõelisele nautijale. Hotell paikneb kesklinnas ning pakub tõeliselt ilusat vaadet linnale.

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Swissotellis on mitmeid erineva suurusega tube ning valikus on ka merevaatega sviidid. Toad on ruumikad ning kaunilt sisutatud.

Tõelise puhkuseelamuse saab hotellis paiknevast SPA keskusest, kus on olemas mõnus bassein ning mitmed erinevad saunad.

Hotell Palace

Hotell Palace asub Tallinna kesklinnas väärikas hoones ning klassifitseerub samuti igati luksuslike valikute alla. Hotell asub Vabaduse Väljakust üle tee ning on ka muudele linna huviobjektidele lähedal.

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Hotellitoad on kujundatud tänapäevaselt ning elegantselt ja soojades toonides. Lisatasu eest on võimalik nautida hotellis asuvat basseini ning sauna.

Külastajad kiidavad hotellis pakutavat hommikusööki ning palju kiidusõnu jagub ka klienditeenindusele.

Siin välja toodud hotellid kolmes erinevas hinnaklassis on kõik külastajate poolt kiidetud, tuleb lihtsalt endale sümpaatseim välja valida ning nautida puhkust Eesti kaunis pealinnas. Valitud majutusasutused asuvad kõik kesklinnas – seega kõik eluks vajalik on käe-jala juures.

 

Keskmine hinnaklass

Siin toome välja pakkumised, mis on hinnaklassis alates 60€/öö kaheinimese toa kohta. Nendes ööbimisasutustes on rohkem mugavusi, kuid need on siiski hea hinnaga.

Reval Apartment

Pärnu maanteel Vabaduse väljaku vahetus läheduses paiknev apartmenthotell on suurepäraste hinnangutega ööbimiskoht Tallinnas.

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Apartmendid on mõeldud kahele kuni neljale külastajale ning sisaldavad kööki koos vajalike tarvikutega. Toad on avarad ning puhtad ja sisutatud koduselt, et ennast ka puhkusel eriti hästi tunda.

City Heart Apartments – Rotermanni kvartal

Rotermanni kvartalis mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast paiknev apartmenthotell pakub modernset majutust ning head vaadet linnale.

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Valikus on stuudiokorterid köögi ning söögitoaga. Köögis on olemas kõik vajalik toidu valmistamiseks ning telekanurk lõõgastumiseks. Toad on valgusküllased ning mõeldud on ka väiksematelegi detailidele, mis annab viibimisele lisaväärtust.

Taanilinna hotell

Ajaloolise hõnguga Taanilinna hotelli leiab Tallinna vanalinnast, Viru väravate kõrvalt. Kuna hotell paikneb nii päevasel kui öisel tuiksoonel, siis sobiva meelelahutuse leidmisel ei tohiks kellelgi raskusi tekkida. Olgu selleks siis päevane vaatamisväärsuste- või öine pidudetuur.

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Taanilinna hotelli 20 numbritubades loovad hubasust eritellimusel tehtud täispuitmööbel, puitpõrand ning kvaliteetsed kangad sisekujunduselementidena. Iseenesest mõistetavalt on tubades kaabeltelevisioon ja tasuta Wifi. Vannitube ilmestavad soojustatud põrandad ning keskkonnasõbralikud vannitarvikud.

Mitmekesist hommikusööki pakutakse Taanilinna hotelli esimese korruse restoranis. Kliendid saavad autot parkida eelbroneerimise alusel vabade kohtade olemasolul. Vastuvõtt on Taanilinna hotellis avatud ööpäevaringselt, pakkudes infot ja erinevaid teenuseid. Sealt saab näiteks rentida jalgratast, autot või hoopiski kasutada transfeeri.

Tähtsamad kauguste orientiirid autoga on järgmised: lennujaama ja sadamasse 15 minutit, Balti jaama ja bussijaama 10 minutit.

 

Soodsaim ööbimine Tallinnas

Soodsaimad valitud pakkumised jäävad Tallinnas hinnaklassi alates 30 € / öö kaheinimese toa eest. Sellises hinnaklassis pakkumisi võib leida isegi Tallinna kesklinnast, ning ennekõike sobivad need pigem vähenõudlikule ja piiratud eelarvega reisijale.

Casa de Verano Old Town

Suurepärases asukohas Tallinna vanalinnas paiknev külalistemaja pakub hubast ning meeldivat ööbimist. Valikus on apartmendid ning erineva suurusega toad.

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Kuna apartmendid jäävad veidi kallimasse hinnaklassi, siis käsitleme siinkohal just tavatubasid ühiskasutuses köögiga. Toad on lihtsalt ning koduselt sisustatud ning ühisruumides on kõik vajalik söögi valmistamiseks olemas.

Selle külalistemaja üks peamisi eeliseid on asukoht, mis võimaldab vaid väikse jalutuskäiguga vaadata üle vanalinna vaatamisväärsused. Samuti paiknevad majutusasutusele lähedal mitmed head söögikohad.

Fat Margaret’s Hostel

Taskukohane hostel Fat Margaret’s paikneb linna südames ning on hea hinna ning kvaliteedi suhtega. Hostel paikneb vanalinna serval ning on ühistranspordiga hästi ligipääsetav.

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Hostelis on erinevate suurustega toad ning võimalus on eriti säästlikuks viibimiseks ööbida ka ühistoas. Ööbijatel on võimalus kasutada ühist vannituba ning toitu valmistada üldkasutatavas köögis. Hinnas sisaldub ka hommikusauna ning basseini kasutus.

Külastajad kiidavad hosteli teenindust ning puhtaid ja kenasid tube. Majutusasutus ei ole kõige sobilikum täielikku vaikust otsivale reisijale, sest tänavalt võib sisse müra.

 

Vaata lisaks ka Lonelyplanet.com-i soovitusi (avaneb uues aknas) Tallinna populaarseimate turismiatraktsioonide osas.