Mida teha Pärnus

Pärnu – päike, tuul ja meri on kolm sõna, mis meenuvad ilmselt esimesena seoses suvepealinnaga, aga lisaks rannale on Pärnus palju võimalusi ühiselt aega veeta, kaaslasega aktiivset puhkust korraldada või mõni firmaüritus korraldada.  Toome teieni 5 kohta, mida kindlasti tasuks Pärnus külastada.

 

Tervise Paradiis Pärnus

Sügisel ja talvel on suvepealinnas võimalus lõõgastuda ning luua koos kaaslasega ühiseid mälestusi. Pärnus Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuses asub Eesti suurim veepark, kus lustimist jätkub nii väikestele kui suurtele mitmeks tunniks. Rõõm ja naer on puhkustelt need, mis jäävad kõige helgemini meelde.

Lisaks veekeskuse osale on Tervise Paradiisis võimalik ööbida hotellis ning nautida erinevaid lõõgastusi. Spapaketid on kokku pandud nii lastele kui täiskasvanutele. Oma keha ning meeli on võimalik kosutada ka erinevate taastavate ravipakettidega. Kohapeal on võimalus minna piljardit või bowlingut mängima.

Veebileht: http://www.terviseparadiis.ee/et

 

Lottemaa

Ideaalseks perepuhkuseks koos lastega reisides soovitame kindlasti Pärnut külastades minna Lottemaa Leiutajatekülla. Tegu on Baltimaade suurima teemapargiga, milles elavad Lotte, Bruno, Albert ja teised Leiutajateküla elanikud.

Lottemaal ootab sind ees üle saja erineva atraktsiooni, temaatilised majad, seiklusrada. Hommikust õhtuni toimub ka Lottemaa program, milles leiutajateküla tegelased kutsuvad külastajaid osalema erinevatel mängudel või kaasa elama teatrietendusel. Kohapeal on võimalus nautida meeldivaid toiduelamusi või osta mõni kingitus suveniiripoest.

Avastamist ning leiutamist jätkub nii suurematele kui väiksematele. Lottemaa on avatud suvel ning detsembrikuus, millal toimub spetsiaalne program “Lottemaa jõulumaa”

Veebileht: http://lottemaa.ee

 

Pärnu Minizoo

Pärnu kesklinnas asub MiniZoo, kus on võimalik tutvuda eksootiliste terrariumiloomadega. MiniZoost võib leida sõrmepikkuseid maobeebisi, ämblike, sisalike ning palju teisi eksootilisi loomi, kellest mitmed on ainulaades Euroopa loomaaedades.

Minizoo kollektsioonis on gekod, tokee’d, roheleeguane, aga ka suuri võrkpüütoneid, rästikuid ning isegi lõgismaod. Kes eksootilisi loomi ei karda, saavad võimaluse ka madusid enda kätte võtta. Minizoo on avatud aastaringselt.

Veebileht: https://www.facebook.com/Minizoo-140864599349443/

 

Pärnu rand

Kesklinnast vähem kui 15 -inutise jalutuskäigu kaugusel asub Pärnu liivarand.

Mere äärde Pärnu rannaniidule on ehitatud linnuvaatlustornid, millest avaneb suurepärane vaade merele, tornides on välja toodud ka infostendid erinevatest lindudest, keda võib seal ümbruses kohata ning rannaniidu kaitsealuste taimede joonistused.

Tornidel on 2 vaateplatvormi, neist kõrgem asetseb suisa 8 meetri kõrgusel. Kuigi tornid on avatud läbi aasta siis kõige parem aeg on külastada neid maist – oktoobrini, sest siis on rannaniitudele toodud linnalehmad ehk veised, kes pilliroogu nosivad.

Üks vaatetornidest asub Mai lasteia kõrvalt randa suunduva tee ääres ning teine Hirve tänava joonel, kolmas torn asub mere ja Tervise Paradiisi vahelisel alal, milleni viib laudtee. Torne on võimalik külastada ka öösiti.

Lisainfot: https://www.puhkaeestis.ee/et/parnu-rand

 

Põgenemistuba Pärnus

Nendele, kes on hingest veidi seiklushimulisemad ning soovivad saada uusi põnevaid väljakutseid soovitame külastada CCCP Põgenemistubasid, mis asuvad Mai keskuse tagumisel küljel.

Põgenemistuba on tõsielupõhine põgenemismäng, kus sul on aega 60 minutit, et leida väljapääs. Toad on erinevate temaatikatega ning pole soovitatavad klaustrofoobia all kannatavatatele inimestele.

Mängu eesmärgiks on pääseda lukustatud ruumist välja ettenähtud aja jooksul – enamasti on selleks tund. Ruumist pääsemine eeldab head meeskonnatööd, ning aitab tugevdada meeskonnatunnet.

Veebileht: https://pogenemistoad.ee

Pärnusse minekut planeerides võivad abiks olla ka Pärnu soovitatud hostelite ning Pärnus asuvate hotellide postitused. Külmal aastaajal siiski koju jäädes leiad uusi ideid õhtusteks hobideks, millega meeldivalt aega mööda saata.

Close Menu