Leia sobivaim ööbimine Haapsalus meeldivaks puhkuseks

Haapsalus on nii Eesti kui ka välismaiste turistide üks meelispaikasid. Kaunis puitarhitektuuriga küllastunud vanalinn ning hästi hooldatud rannapromenaad on ideaalsed romantilise puhkuse rikastamiseks. Suvisel ajal on linn tõeliselt elav ning pidevalt toimub ka erinevaid üritusi, hooajavälisel ajal on aga tunduvalt vaiksem.

 

Soodsaimad pakkumised

Siin toome välja soodsaimad majutusvõimalused Haapsalu linnas, mis on ka külastajate poolt heaks kiidetud.

 

Lapmanni külalistemaja

 

Keskmine hinne 9.5/10
Arvustusi 350+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Ajaloolise atmosfääriga renoveeritud majas saab ööbida Lapmanni apartmentides, mis on vaid mõne sammu kaugusel vanalinnast ning rannapromenaadist.

Kortereid on pakkumises erinevaid ning mahutavad kuni kuus inimest. Suurema seltskonnaga reisijatele mõeldes, on võimalik ka kaks korterit ühendada. Korterid on ajastule omase hõnguga ning väga maitsekalt sisustatud. Olemas on kööginurk söögi valmistamiseks ning osadel korteritel on ka terrass.

Lapmanni korterid on külastajate poolt kiidetud, sest on kauni interjööri, sõbraliku vastuvõtu ning väga hea hinnaga peatumispaik

 

Beguta külalistemaja

 

Keskmine hinne 8.4/10
Arvustusi 320+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Beguta külalisemaja asub 19. sajandi renoveeritud hoones, mis paikneb samuti Haapsalu linna keskmes.

Külalistemaja toad on väga omanäolise välimusega ning säilitatud on erinevaid detaile algupärasest väljanägemisest. Samas on toad ikkagi hubase atmosfääriga ning maja üldiselt vaikne.

Maitseelamusi pakub külalistemajas taimetoitlastele suunatud restoran ning kohvik. Lisaväärtust viibimisele annab kindlasti hubane kaminasaal ning majas asuv saun.

Külastajate poolt kiidetud külalistemaja on suurepärase asukoha, hea söögi ning hinnaga majutusasutus.

 

Keskmine hinnaklass

Siia hinnaklassi sobivad pakkumised, mis ei ole turul pakutavatest valikutest kõige odavamad ning on sellevõrra ka mugavamad peatumiskohad.

 

Hapsal Dietrich Apartments

 

Keskmine hinne 9.5/10
Arvustusi 200+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Haapsalu linna keskuses paiknev Hapsal Dietrich Apartments on ideaalne peatumispaik idüllilise puhkuse veetmiseks. Korterite asukoht on tõeliselt hea – neist avaneb vaade piiskoplinnusele ja kellatornile.

Avarad ning ajastuhõngulise interjöörgia korterid on heledates toonides ning igal neist on kas rõdu, terrass või killuke siseõust. Osades apartmentides on olemas ka kööginurk, kuid suvisel ajal on avatud ka samas majas kohvik, kus einestada saab.

Apartmentide külastajad on jäänud väga rahule nii tubade kui ka hoovi imelise väljanägemise, mugavate voodite ning suurepärase asukohaga.

 

Villa Marienholm

 

Keskmine hinne 9.6/10
Arvustusi 270+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Haapsalulikult romantilises puumajas paiknev Villa Marienholm paikneb kahe vee vahel – ühelt poolt avaneb vaade merele ning teiselt poolt järvele. Supelrand jääb majutusasutusest vaid minutite kaugusele.

Villa Marienholmis on valikus kööginurgaga sisustatud apartmendid ning puhkemaja koos puuküttega saunaga. Toad on avarad ning väga läbimõeldult sisustatud. Lisaväärtust annab majutusele ka siseõu, kus saab soovi korral grillida, päevitustoolidel päikest nautida ning lapsed mänguväljakul seigelda.

Külastajatele on eriliselt meeldinud majutuse kaunis asukoht, kvaliteetne sisekujundus ning hästi varustatud kööginurk.

 

Ööbimine koos SPA puhkusega Haapsalus

Kui peale Haapsalu linnatuuri soovid tõeliselt lõõgastuda, siis on õige peatumispaik SPA hotell. 

 

Fra Mare Thalasso Spa

 

Keskmine hinne 8.2/10
Arvustusi 1230+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Haapsalu ranna vahetus läheduses mändide vahel paikneb spaahotell Fra Mare Thalasso Spa. See hotell on just sinu jaoks, kui soovid Haapsalus olles lõõgastuda saunades ning basseinis.

Toad on klassikalise sisustusega ning mugavate vooditega ja piisavalt ruumikad mõnusaks viibimiseks. Hotelli pakettide sees sisaldus ka spaakompleksi pääse, seega lisatasusid selle arvelt ei tule.

Hotellis on kohapeal olemas restoran Bergfeldt, mis on külastajate poolt kiidetud. Kes aga soovib minna Haapsalu linna peale einestama, siis kesklinn jääb 2 kilomeetri kaugusele. Soovi korral saab hotellist laenutada ka jalgrattaid, millega on Haapsalu linnas mugav liigelda.

Kaunil kuurortlinnal Haapsalul on külastajale pakkuda nii mõndagi – olgu sooviks siis aktiivne linnapuhkus või hoopis vaikne spaalõõgastus. Suvisel ajal saab osa võtta rohketest kultuurisündmustest, mille info on leitav Haapsalu ja Läänemaa Turismiinfokeskuse veebis. Just suuremate sündmuste ajal lööb see linn tõeliselt kihama.

Close Menu