Leia parimad SPA paketid

Leia parimad SPA paketid

Lõõgastava puhkuse veetmiseks ei pea ilmtingimata soojale maale sõitma – tervise ja vaimu turgutamiseks on üheks lahenduseks kosutav SPA külastus. Spaasid on erinevaid ja nende valikus olevate pakettide hulgast leiad kindlasti endale sobiva.

Spaasid on erinevas hinnaklassis ja pakutavad teenused on samuti varieeruvad. Selline spaade mitmekesisus kutsub sind külastama erinevaid Eesti spaasid. Ikka selleks, et proovida uusi ja huvitavaid terviseprotseduure!
Kuidas sobivat spaa puhkust valida, mida teada planeerimisest ja spaa pakettidest, seda saad lugeda alljärgnevast kokkuvõttest.

 

Kuidas valida SPA paketti?

Meelepärase SPA paketi valimine ei olegi enam nii lihtne kui kümne aasta eest. SPAde arv on kasvanud ja pakutavate teenuste ja mugavuste nimekiri on tunduvalt laiem kui aastate eest.

Enne kui hakkad spaad valima, küsi endalt:

  • Mis on sinu puhkuse eesmärk?
  • Kas sul on aega ühe- või mitmepäevaseks lõõgastumiseks?
  • Missuguseid terviseteenuseid sooviksid puhkuse ajal kasutada?

Teades vastuseid, heida pilk kõige populaarsematele SPA pakettidele hotelliveeb.ee-s – võid leida just sobiva.

Enamasti leiad vajaliku info spaateenuste pakkuja kodulehelt. Kui sinu spaapuhkuse kavas on ka iluprotseduuridest osa saamine, siis soovitan broneerida tehniku või spetsialisti juurde aeg eelnevalt just kodulehe broneerimissüsteemi kasutades.
Spaad valides pead arvestama, kui pika reisi oled sa nõus ette võtma. Spaasid on üle kogu Eesti ja kõik nad on külastamist väärt. Spaa kaunis asukoht lisab puhkusele alati lisaväärtust – uues keskkonnas tulevad ja uued mõtted!

Et aga spaasse jõudes mõne teenuse või mugavuse puudumisel mitte pettuda, siis soovitame tutvuda eelnevalt paketis pakutavate teenuste nimekirjaga.
Tutvu kindlasti ka SPA poolt pakutava menüüga. Kui puhkad koos pere väiksemate liikmetega, siis kontrolli lastemenüü olemasolu. Või soovid muud erilahendust toitlustusele? Tutvu teiste puhkajate tagasisidega ja ka SPA kodulehel oleva infoga. Tihti on info ka paketi kirjelduses olemas. Ning kui ei olegi, siis sobiv lahendus on enamasti kirjavahetuse dialoogi kaugusel.

Kui soovid lihtsalt nautida vaikust ja looduselähedust ja terviseprotseduurid pole nii olulised, siis vali rahulik SPA mõnes looduskaunis paigas. Selliseid looduslähedaseid spaasid on Lõuna-Eestis, põhjaranniku rannakuurortides ja rahulikes väikelinnades.

Kiire elutempo juures on hea kasutada päevaspaa teenust, kus lõõgastuse ja terviseprotseduuride peale kulub paar tundi. Nii saad keset argipäeva enda keha ja vaimu kiiresti värskendada ilma suuri plaane tegemata. Piisab vaid vaba paari tunni leidmisest.

Kui aga plaanis pikem lõõgastusreis, siis pead spaa valimisel juba hoolikam olema. Tutvu täpselt SPA paketis pakutavate majutustingimustega ja mugavustega.
Spaapakettide valik on lai. Saadaval on perepaketid, lastepaketid, tervisepaketid ja romantikapaketid.

Enne broneerimist vaata, mida külastajale SPA poolt pakutakse. Mitte kõikides spaades pole rätikud külalistele hinna sees, sama võib ette tulla ka hommikumantli ja sussidega. Pettumuse vältimiseks pühenda vaid veidi aega ja sa muudad oma puhkuse veelgi nauditavamaks. Me ei taha keegi, et puhkust häirivad pisikesed ebamugavused, mida saame ise ennetavalt vältida.

 

Kui pikalt SPA puhkus ette planeerida?

Spaapuhkuse ette planeerimisel pead olema kursis , mis asjaolud mõjutavad spaa külastatavust. Eestis tuleb arvestada spaapuhkuse planeerimisel koolivaheaegadega. Sel perioodil on enamasti spaa külastatavus kõrgem ja see võib sinu rahu ja puhkust häirida.

Lisaks võid spaapuhkuse aja planeerimisel visata pilgu ka soomlastest põhjanaabrite kalendrisse.
Põhja-Eesti spaade külastatavus on tunduvalt kõrgem Soome koolivaheaegadel ja teiste pikemate pühade ajal. SPA paketid Tallinnas müüakse nendeks aegadeks juba varakult välja. See kõik mõjutab hotellitubade saadavust ja protseduuride ja teenuste järjekordi.

Planeeri oma spaapuhkus ette umbes 1-2 kuud ette. Hea hinnaga pakkumist leides broneeri pakett koos kõik soovitud protseduuridega. Nii saad kõik vajaliku ning ei pea kohapeal juba puhkerežiimil olles pisiasjade tõttu pead vaevama.

SPAs olles jäägu kõige suuremaks mureks küsimused: “Mis kellani ma täna magan?” ja “Kas soovin kohvi või teed?”

 

Mida sisaldavad SPA paketid?

Spaapakettide valik on äärmiselt mitmekesine ja lai. Enne valimist mõtle oma tervislikule seisundile. Mitte kõik protseduurid ei sobi kõigile inimestele. Tervislikest näitajatest sõltub siinkohal palju ja enne otsustamist konsulteeri kindlasti spetsialistiga.
Me ei hakka rääkima kõikidest eksootilistest protseduuridest, mida sellised spaapaketid sisaldavad, vaid pakettidest üldiselt.
Spaapaketi valimine on mugav ja nii ei pea sa ise pead vaevama spaaprotseduuride valimisel.

Toome välja populaarsemate spaapakettide iseloomustuse.

Paketis sisalduvate protseduuride ja mugavuste loetelu varieerub igas spaas ja siinkohal lähtun ma ainult kõige üldisematest punktidest.

 

SPA paketid perele

Enamasti sisaldavad SPA paketid perele spaapuhkust 4 inimesele ja puhkusepaketi kestuseks on 2 ööd. Perepakett sisaldab kahte hommikusööki ja kahte õhtusööki. Erinevate protseduuride valik sõltub spaast, mida külastate. Tavaliselt on paketis klassikaline massaaž, valgusravi ja mõni lõõgastav ürdivann. Spaapuhkuse ajal saavad lapsed kasutada mängutuba.

 

SPA tervisepakett

Tervisepakette on erineva pikkuse ja intensiivsusega. Enamasti on tervisepaketi pikkuseks 2-3 päeva, kuid võib kesta ka nädalaid. Tavaliselt sisaldab selline pakett majutust koos hommiku- ja õhtusöögiga. Terviseprotseduuride valikus on 2 raviseanssi või treeningut päeva kohta. Basseini ja sauna külastamisel piire pole.

 

SPA romantikapakett

Romantikasõprade suur lemmikpakett sisaldab tavaliselt duaalmassaaži ja romantilist õievanni. Muidugi on spaapaketis majutus kahele romantilises hotellitoas. Hommikusööki pakutakse enamasti romantikapaketi puhul voodisse. Kõige populaarsemad romantikapaketid hotelliveebis leiad kõrvalolevalt lingilt.

 

18+ SPA pakett

Täiskasvanutele mõeldud spaapakett sisaldab meeleolukat kava koos ööbimise, ilu-ja terviseprotseduuride ning meeleoluka õhtuprogrammiga. Selline pakett ei ole saadaval kõikides spaades ja ka paketi nimetus võib olla varieeruv, kuid sellise paketi puhul jäävad lapsed koju.

Spaapakettide valik on lai ja eksootiline.

Tutvu kindlasti paketis sisalduvate teenuste ja mugavustega, et vältida hilisemaid üllatusi. Igal SPAl on erinevad paketid ja sobivama leidmiseks mõtle alustuseks enda soovidele, seejärel vaata sobivaid pakette ja leia neile parim hind. Hea hinnaga pakkumist leides ole kärme ja kindlusta endale soovitud puhkus, hea hinnaga.

 

Mida oodata spaadelt?

Me hindame puhkusel mugavust ja rahu, me vajame puhkusel lõõgastust ja privaatsust.

Kui puhkame koos lastega, siis soovime, et ka laste meelelahutuse peale oleks mõeldud. Laste mängunurk või mängutuba on lastega puhates hädavajalik, kui sa soovid ikka lastega puhata, mitte veeta puhkust lihtsalt nende järgi joostes.

Spaa teenindajate ja personali suhtumine klientidesse on visiitkaart, mis kutsub tagasi. Spadesse tullakse meelt ja tervist kosutama ja siinkohal peavad kõik saadud elamused olema positiivsed. Hea ja abivalmis teenindaja aitab lahendada sinu pisimuresid ja korraldada sinu puhkust sulle mugavamaks.
Puhkus peab olema positiivne ja kosutav, argipäeva sekeldusi unustamapanev.

 

Hinnaklassid Eestis

Spaapuhkuse hind sõltub esmalt sinu vajadustest. Kiire mõnetunnise terviseturgutuse saab kätte taskukohase paarikümne euroga. Ühepäevapilet spaasse sisaldab tavaliselt basseinide ja saunade limiteerimata kasutamist.
Suuremale seltskonnale mõeldud mitmepäevased tervise-, pere-, ja romantikapakettide hinnad jäävad paarisaja euro piiresse. Sellist hinda kujundab kõikide nende abivalmite ja heade inimeste arv, kes sinu puhkuse lõõgastavamaks nautimiseks oma tööd professionaalselt teevad.
Üldiselt saab spaamõnusid nautida taskukohaselt. Tuleb arvestada, et mida eksootilisem on protseduur, seda kallim ta tavaliselt on.

Mitmed soodsad SPA pakkumised jäävad vahemikku 20 € – 60 €, mille eest saab veeta meeldejääva õhtu ja öö kahele heas SPAs.
Soodsamad paketid hotelliveebis leiad siit.

 

Õnnestunud SPA puhkuse tagab hea ajastus

Spaapuhkuse õnnestumisse saad sa ise kõige enam panustada. Leia meelepärane asukoht oma puhkuseks. Asukoha faktor võib puhkusele palju juurde anda.
Otsi endale ja oma kaaslastele pakett, kus on sobivad protseduurid ja meelelahutusprogramm, mis tõstab tuju ja loob meeldiva atmosfääri.

Need pisikesed näpunäited teevad sinu puhkuse nauditavamaks.

Close Menu