Külaliskorterid Tartus

Tartusse linnapuhkusele tulles saab hotelli alternatiivina külastada mitmeid pakkumises olevaid külaliskortereid. Neid võib leida nii linna südames, kui ka kaugemates linnajagudes.

Kui eelistate privaatsust ja soovite Tartus viibimisel kodusemat olemist, siis tasub külaliskorteri peale mõelda. Alljärgnevat toome välja neli populaarset külaliskorterit Tartus.

 

Fortuuna 5 Apartment

Tartu kesklinnas Emajõe kaldal paiknev Fortuuna 5 Apartment on ühe magamistoaga ning kuni neljale inimesele mõeldud peatumispaik. Fortuuna tänav paikneb südalinnast 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel teisel pool jõge. Seega sobib ka rahulikku puhkust veetma tulnud külalisele, sest paikneb eemal linnakärast.

Korteri välimus on puhas ja värske ning perenaine on igati abivalmis. Toas on üks kaheinimesevoodi ning diivanvoodi, kuhu saab vajadusel kaks inimest mahutada. Kööginurk on praktiline ning on varustatud vajalike tarvikutega ning praeahjuga. Ruumikas rõdu võimaldab hommikukohvi värskes õhus nautida.

Eeliseks antud korteri puhul on kindlasti ligipääsetavuse mugavus, sest uste avamine käib koodidega ning võtmeid vaja ei ole. Parkimine on tasuta maja ees ning maja on varustatud ka liftiga.

Keskmine hinne 9.3/10, arvustusi 250+.

 

City Inn Apartments

Tartu kesklinna kaubanduskeskuste vahetus läheduses paiknevad külaliskorterid pakuvad hea võimaluse kiireks linnapuhkuseks.

City Inn Apartments asub Aleksandri tänava alguses paneelmajas Kvartali kaubanduskeskuse vastas.

Korterid on kaasaegselt sisustatud ning kliendid kiidavad ka tubade puhtust. Pakkumises on mitmed korterid, mis mahutavad kuni neli inimest. Kõikides korterites on olemas televiisor ning veekeetja ja mikrolaineahjuga varustatud kööginurk.

Parkimisvõimalus on maja ees, kuid majutus on ka väga sobilik bussiga liikleijale, sest bussijaam on 300 meetri kaugusel.

Külaliskorteri hea asukoht võimaldab kiirelt ning vaid jalutuskäigu vaevaga tutvuda Tartu kesklinna vaatamisväärsuste ning toidukohtadega. Samuti hea võimalus teha ostlemistuur kolmes kõrval asuvas kaubanduskeskuses.

Keskmine hinne 8.6/10, arvustusi 750+.

 

OldTown Tartu Apartments

OldTown Tartu Apartments toob kokku vana ja uue – külaliskorterid asuvad 2017. aastal valminud modernses majas munakivisillutisega vanalinna tänava ääres.

Pakkumises on erinevaid kortereid kaasaegse sisustusega ja ööbima mahub korraga kuni kuus inimest. Tubades on televiisor, töölaud ja kööginurk koos vajalike tarvikutega, et soovi korral süüa ise valmistada. Kui aga on soov väljas einestada, siis Tartu vanalinnas asub mitmeid häid kohvikuid ja restorane.

Parkimine on tänaval ning tasuline, seega mugavam on majutust kasutada, kui reisite autota. Kui siiski soovite maja lähedusse parkida, on kõige mõistlikum osta 24h parkimine, mis maksab antud piirkonnas 10€ (2017. aasta seisuga).

Keskmine hinne 9.5/10, arvustusi 260+.

 

Alexander Apartments

Alexander Apartments külaliskorterid asuvad Tähtvere tänaval, 700 meetri kaugusel vanalinnast ning annavad aimu tõelisest Tartu kodust. Tähtvere rajooni iseloomustavad väärika ajalooga puitmajad, mis on Tartu linna omamoodi sümboliksi. 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Tartu lauluväljak ning paarisaja meetri kaugusel majutusest asub A. le Coq Õllemuuseum.

Valida on kahe korteri vahel – ühe või kahe magamistoaga, mis mahutavalt vastavalt 5 või 6 külastajat. Ühes apartemendis on terrass ja teises kamin, et nautida tõelist Tähtvere hõngu. Kõikides ruumides on ainulaadne puitelementidega sisekujundus ja puidust mööbel. Omale meelepärase söögi saab valmistada hästi varustatud kööginurgas.

Parkimisvõimalus on tänaval tasuta, ühistranspordiga reisijad peavad kohale jõudmiseks veidi pikema jalutuskäigu ette võtma. Selles majutusasutuses ööbides ei pea te ka oma lemmikuid koju jätma, kuid selle eest võidakse kohandada lisatasu.

Keskmine hinne 9.2/10, arvustusi 390+.

 

Kui soovite saada Tartus ööbides tunda ennast kodusemalt kui suures hotellis, siis on külaliskorter hea valik. Tartus on heal tasemel majutuskohti pakkuda nii vanalinnas kui ka mõni samm keskusest kaugemal.