Kodumajutus Tallinnas pakub mitmeid häid variante

Tallinnas on majutusasutusi palju ja valikust leiab endale sobiva iga soovija. Tihti valitakse kodumajutus peatumiseks just hubasuse ja hotellidega võrreldes kodusema lähenemise tõttu. Allpool on valitud pakkumised.

 

Poska Villa külalistemaja

Poska Villa külalistemaja asub Tallinnas Kadriorus ja võtab oma külalisi vastu huvitava ajalooga majas. Eelmise sajandi alguses ehitatud puitmaja asub Presidendilossist kõigest 200 m kaugusel. Külalised saavad Poska Villa majutuses kasutada WIFI-ühendust ja tasuta parkimist valvega parklas.

 

Keskmine hinne 8.5/10
Arvustusi 220+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Külalistele on majutumiseks kolm tuba, mis on kõik sisustatud mugavalt ja hubaselt nagu kodumajutusele kohane. Toad on väikesed ja meeldivalt valgusküllased. Akendest avaneb kaunis vaade aiale.
Pesemisvõimalused on head ja rätikud ning voodipesu on kõik juba sinu jaoks olemas. Igapäevane koristusteenus on plussiks ja lemmikloomad on lubatud eelneva taotluse alusel.

Kaunis terrassiga maja on soe ja õdus. Meeldivalt üllatab eridieetide menüü tellimise võimalus. Tasub küll mainida, et selleks peab esitama perenaisele eraldi taotluse.
Hommikusöök on Poska Villa majutuses hinna sees. Hommikusöögivalik on saanud külalistelt erilisi kiidusõnu.

 

Oti külalistemaja

Oti külalistemaja asub Tallinna serval Kakumäel, ilusas kivimajas, mida ümbritseb imekaunilt kujundatud aed. Õuealal on olemas ka grill ja puhkeala, kus lõõgastuda ja seltskonnaga istuda.

 

Keskmine hinne 8.4/10
Arvustusi 70+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Toad on sisustatud Oti külalistemajas lihtsalt, kuid mugavalt. Igas toas on olemas voodipesud ja duširuumis ootavad sind pehmed rätikud. Kõik reisile kaasa võetud asjad saad mahutada kappidesse, milles on ruumi piisavalt.
Külalistemajas on kasutada ka köök, mis on varustatud mikrolaineahju, külmkapi ja vajalike köögiriistadega.

Tuntud vaatamisväärsustest asub samas piirkonnas Rocca Al Mare Vabaõhumuuseum, kuhu viib paariminutiline autosõit. Romantilisema hõnguga puhkuse juurde sobivad pikad jalutuskäigud Kakumäe rannal.

 

Villa Hortensia

Villa Hortensia asub Tallinna vanalinnas Vene tänaval väga heas asukohas, sest vaatamisväärsuseid jagub siia lähedusse küllaga. Ajaloolises vanalinnas olev Villa pakub oma külalistele mugavat majutust. Toad on pehmete vooditega ja valgusküllased, luues nii hea aura magusaks uneks. Osadel tubadel on ka terrass ja rõdu.

 

Keskmine hinne 8.8/10
Arvustusi 310+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Tubade valikus on kokku neli tuba. Olemas on nii luksuslik sviit, Deluxe kaheinimesetuba, suur kaheinimesetuba ja tavaline kaheinimesetuba. Kohtade puudumisel saab tubadesse paigaldada ka lisavoodid, mis on tasuline teenus ja tuleb enne kooskõlastada Villa Hortensia personaliga.

Villa Hortensia külalised on kiitnud reisiportaalidesse jäetud tagasisides väga head asukohta keset muinasjutulist Tallinna vanalinna.

 

Kodumajutuse plussid

Kodumajutuse eeliseks on hubasus ja vabadus ise oma aja peremees olla. Järgnev Õhtulehe artikkel avab hästi reisiselli muljeid kodumajutusest – https://mehele.ohtuleht.ee/577391/korter-voi-hotell-mida-lahemal-oled-kohalikele-seda-paremini-tunnetad-ka-elu

Kodumajutus kõigi majutusviiside hulgast Tallinnas pakub mitmeid häid valikuvariante. Pealinn on väärt avastamist ja miks mitte tutvuda kaunitele kohtadele lisaks ka uute inimestega. Valides kodumajutuse võid saada juurde ka lahedaid tuttavaid, kes samal ajal kodumajutust pakkuvas majas peatuvad.

Close Menu