Kodumajutus Haapsalus

Haapsalu on lemmikuks sihtkohaks paljudele reisijatele ning olemasolevate hostelite ning hotellide kõrval on populaarne ka kodumajutuse teenus.

Mis võib olla selle põhjus? Arvame, et kodumajutus (Inglise keeles “Bed and breakfast”) võib tunduda hubasem, kui hotell.

Alljärgnevalt toome välja valitud pakkumised Haapsalu kodumajutuste näol.

 

Koidu kodumajutus

 

Keskmine hinne 8.6/10
Arvustusi 160+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Koidu kodumajutus pakub mugavat ööbimispesa Haapsalu rannast vaid 20 minuti kaugusel. Hinna sees on majutusasutuse poolt tasuta parkimine ning tasuta internetiühendus kogu hoones.
Seal ootab külalisi väga soe ning sõbralik teenindus. Ööbijate mugavusele mõeldes toimub sisse/- ja väljaregistreerimine kiirelt ning ööpäevaringselt.

Haapsalu kesklinn jääb Koidu kodumajutusest ~2 km kaugusele, mis selles kauni puitarhitektuuriga linnakeses on ilusa ilmaga kõigest meeldiv jalutuskäik.

Mõned toad on varustatud teleriga, kasutada saab ühist kööki ning vannituba.

Kauni männimetsa all paiknev ööbimiskoht pakub oma külalistele peatumise veelgi hubasemaks muutmiseks aias grillimisala ning ka jalgrattarentimise võimalust. Lisatasu eest saab kasutada sauna ning hoovis on ka mänguväljak.

Toa broneerimiseks ettemaksu ei nõuta ning tasuda saab ka kohapeal. Lemmikloomad saavad selle reisi koos peremehega kaasa teha, sest siin majutusasutuses on lemmikloomad lubatud.

 

Havly Inn

 

Keskmine hinne 8.6/10
Arvustusi 40+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Haapsalu vanalinnast 1 kilomeetri kaugusel asuv Havly Inn asub väga looduskaunis kohas. Meri ja rand on läheduses, kaunilt terrassilt saab koos hommikukohviga nautida hingematvalt kaunist vaadet.

Klientidele pakub Havly Inn nii tasuta wifit kui ka parkimist. Toad on lihtsad ja mugavad.

Kiiduväärt on Havly Inn majutusasutuses nii kohvi kui ka hommikusöök, mis on rikkalik. Võimalusel saab nii grillida kui ka sauna kasutada.

Haapsalu kesklinn on kilomeetrise jalutuskäigu kaugusel koos oma kauni vanalinna ning piiskoplinnusega, mis on kindlasti kohustuslikud vaatamisväärsused.

Havly Inn on mõelnud oma asutuses ka pisematele peatujatele, sest majutusasutuse aias on lastele mänguväljak.

Aktiivse puhkuse armastajatele pakutakse asutuses ka matkamise võimalust. Lemmikloomad on samuti teretulnud ja siin lisatasusid ei nõuta. Havly Innis peatumist soovitatakse portaalide ülevaadete põhjal paaridele, sest looduskaunis koht, hubane majutus ning kaunis aed lisavad peatumisele romantilist hõngu.

Ühises puhketoas on mugavad nahast tugitoolid ning puude praksumine kaminas annab sellele peatumisele tõelise puhkuse väärtuse.

 

Aikarali kodumajutus

 

Keskmine hinne 8.1/10
Arvustusi 60+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Aikarali kodumajutus Haapsalus on vanalinnast 500 meetri kaugusel. Kaunis rand asub 800 meetri kaugusel peatuspaigast.

Ilusas puithoones asuv avara õuealaga hoones tegutsev kodumajutus pakub peatumise hinna sees nii tasuta parkimist, tasuta wifi ühendust, televiisorit, triikimisvõimalust ning tubadesse ka tasuta tualett-tarbeid(!)

Reisiportaalides tuuakse esile meeldivat teenindust ning alati puhtaid koduse tundega tube, mis teevad peatumise eriti meeldivaks.

Toad on varustatud kas vannitoa või dušiga ning tubade varustuse hulgast võid leida kõik praktilise alates föönist kuni nõudepesumasinani.

Külalised saavad kasutada kööki ning olemas on ka jalgrattalaenutus.

Aikarali pakub aias ka grillimisvõimalust ning lastele on rajatud mänguväljak. Hommikusööki pakutakse rootsi lauas ja valik oli maitsev ning rikkalik.
Majutusasutuse sisse-/ning väljaregistreerimine käib ruttu ja muretult.

Sarnaselt teistele siin kirjeldatud bed ‘n’ breakfast lemmikloomasõbralik ning reisil saavad osaleda ka hästi käituvad neljajalgsed pere lemmikud.

Perega puhkamiseks Haapsalus on Aikarali kodumajutus Haapsalus üks parima hinna- ning kvaliteedisuhtega ööbimiskohti.

 

Liisu külalistemaja

 

Keskmine hinne 9.1/10
Arvustusi 70+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Muide, Booking.com-is on Liisu külalistemaja hinnatud parima hinna- ja kvaliteedi suhtega ööbimispaigaks Haapsalu kodumajutustest.

Külalistemaja Liisu asub Haapsalu vanalinnast vähem kui kilomeetri kaugusel. Liisu külalistemaja teenindus on mugav ja sõbralik. Majutusasutuse peremehe soe suhtumine oma külalistesse annab peatumisele hoopis mõnusama tunde.

Toa hinna sees on tasuta parkimine ning muidugi ka tasuta wifi. Toad on Liisu külalistemajas varustatud teleri, kaabeltelevisiooni, rätikute ning fööniga. Köögis on olemas kõik tarvilik maitsva roa valmistamiseks.
Hommikukohvi saab nautida kaunil puitterrassil.

Haapsalu suurimad vaatamisväärsused asuvad linna väiksuse tõttu kõik 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Soovitame kindlasti külastada piiskoplinnust ning maailmakuulsa helilooja auks loodud  Tšaikovski pingil. Pink on rajatud kohale, kus armastatud helilooja sageli istus ning päikeseloojangut nautis.

Liisu külalistemaja tuletab meelde, et ilu ja rõõm peitub lihtsuses.

 

Haapsalu üllatab meeldivalt oma erinevate ning hea kvaliteediga ööbimiskohtade valikuga. Hinnad on mõistlikud ning tundub, et raha eest saab midagi rohkemat kui öömaja.
Linn koos suvise meeldiva melu ja talvise atmosfääriga on avastamist väärt.

Vaata inspireerivaid märkmeid talvisest lühipuhkusest ka Haapsalus https://kuhuminnamidateha.wordpress.com/tag/haapsalu/ blogist.

Close Menu