You are currently viewing Hotellid Viljandis

Hotellid Viljandis

Viljandi on suuruselt kuues linn Eestis, mis peidab endas lisaks kultuurile ja imelistele loodusvaadetele ka põnevat ajalugu. Ent missuguses hotellis ööbida Viljandis?

 

Grand Hotel Viljandi

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Grand Hotel Viljandi on nelja tärniga pärjatud hotell, mis asub lühikese jalutuskäigu kaugusel Viljandi järve rannast. Seal ööbimine on sobiv otsus, kui hindad kõrget kvaliteeti ning ootad ööbimiselt klassikalise hõnguga parimal tasemel hotellielamust.

Grand Hotel Viljandis on maitsekalt kujundatud kõik pisidetailid ning efektseid kontraste koos värvidega jagub kõikjale.

Hotellis on 50 unikaalset art deco stiiliga numbrituba, sh. kuus sviiti. Kõikides tubades on olemas telerid, minibaar, minišeif ning telefon. Allkorrusel ootab teid  a la carte restoran, kus pakutakse kõigile külastajatele maistvat buffet hommikusööki. Sinu ööbimise aitab mugavamaks muuta kõige oodatuga sisustatud spordi– ja saunakompleks.

Lisaks ööbimisele on võimalus korraldada hotellis erinevaid üritusi, kasutades hotelli konverentsikeskust, mis mahutab kuni 80 inimest. Konverentsisaalis on olemas kõik vajalik tehnika.

Hotellis on tasuta WiFi ning autoparklas on videovalve. Järgides Booking.com-i Kaval-Antsu pakkumisi on võimalik hotellituba saada 1 ööks hinnaga isegi alla 100€.

Centrum Hotel Viljandi

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Centrum Hotel Viljandi paikneb nii nagu nimigi ütleb – Viljandi Kesklinnas, Centrum kaubanduskeskuse kolmandal korrusel.

Kõikides tubades on olemas tasuta internetiühendus ning väljas ootab teid tasuta parkimine. Hotell on muuhulgas ka loomasõbralik, hästi käituvad lemmikloomad on oodatud.

Hinnad üheks ööks kahele algavad juba viiekümnest eurost ning sisaldavad hommikusööki. Külastajad on ülevaadetes kiitnud korduvalt nii sõbralikku personalis, kui ka head asukohta Viljandi südames.

Centrum Hotel Viljandis ootab teid kaks konverentsisaali, väiksemasse saali mahub kuni 30 inimest ja suuremasse 50 inimest.

Et oma puhkust mugavamaks muuta pakub hotell teile võimalust külastada samas ka ilusalongi, solaariumi või sauna. Vahel võib ju meeldiva ühendada kasulikuga!

Viljandis võib veeta nii meeldiva öö heas hotellis koolituse ajal, kui ka meeldiva nädalavahetuse. Hotellid Viljandis pakuvad head kvaliteeti. Kena linna nautimine ja jalutuskäik Viljandi järve äärde on iga puhkuse soovituslikud osad. Raputa argirutiin Viljandis!

Vaata ka, mis kohti tasub Viljandis kindlasti külastada puhkuse ajal.