Hotellid Tartus

129
tartus oobimine

Esmapilgul ei paista Tartu linnapildil palju hotelle, kuid süvenema hakates on valik päris suur. Toome välja valitud hotellid mugavaks puhkuse- või komandeeringuööks ülikoolilinnas.

 

Hotell Lydia

Keskmine hinne 9.6/10
Arvustusi 1300+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Tartu vanalinnas Raekoja taga paiknev hotell pakub luksuslikku ööbimiskohta ka kõige nõudlikumale külastajale. Hotell valmis 2016 aastal ning koosneb modernsest ning ajaloolisest osast, mis ulatub 19. sajandini.

Toad on hubaselt ning maitsekalt sisustatud ning neist avaneb vaade Toomemäele, Tartu kuulsale Pirogovi pargile, Raekojale või Ülikooli tänavale.

Toa hinnas sisaldub hommikusöök tunnustatud restoranis Hõlm, seega lisakulutusi selle peale ei lähe.

Hotellis on SPA-lounge ning spordiklubi, mis on samuti külastajale hinna sees. Mõeldud on ka tõelise kohvisõbra peale – numbritubades on olemas espressomasin.

Hotell Lydia pakub oma külastajatele parkimisvõimalust hoovis vähese lisatasu eest, kuid auto saab parkida ka tänavale, kus on samuti tasulise parkimise ala. Kui aega napib, aga tahaksite kogu Tartu ühe pilguga üle vaadata, siis hotell pakub Plasku katuse vaateplatvormi piletit 1€ eest.

Hotell Lydia on ideaalne peatumiskoht, kui plaanite tutvuda vaatamisväärsustega vanalinnas, kuid siiski soovite mõnusalt aega veeta ka hotellis ning SPAs lõõgastudes.

 

Antonius Hotel 

Keskmine hinne 9.5/10
Arvustusi 600+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Hotell asub Tartu Ülikooli peahoone vastas ning pakub külastajale uhket rännakut ajas tagasi. Sisustuses on kasutatud kõikjal antiikset stiili ning tegemist oleks justkui kompaktse mõisamajutusega Tartu vanalinnas.

Hotelli kõrgete lagede ja suurte akendega tubades on mugav voodi, teler ning ruumikas vannituba. Kogu sisustuses on kasutatud ühtset stiili – ajaloolised tapeedid, seinamaalingud, kaminad ning autentne antiikmööbel. Külastajad kiidavad hotelli head hommikusööki ja mõnusalt kuuma kohvi, et hommik võiks eriliselt hästi alata.

Sarnaselt teistele hotellidele vanalinnas, on ka Hotell Antoniuse juures parkimine tasuline. Maja ette saab parkida vabade kohtade olemasolul hinnaga 10€/päev.

Hotell Antonius on sobilik peatumiskoht, kui naudite antiikset stiili ja tahate ennast tunda kui mõisas, seda samal ajal linnamelu südames.

 

Hotel Sophia

Keskmine hinne 9.1/10
Arvustusi 840+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Vahelduseks kesklinnas paiknevatele hotellidele paikneb Hotel Sophia Lõuna-Eesti suurima kaubanduskeskuse Lõunakeskuse kõrval linna servas.

Toad on ruumikad ja kaasaegsed ning siseviimistlusel on kasutatud looduslikke ja allergiavabasid materjale. Hea ruumilahendusega tubades kiidetakse ka mõnusat voodit ning valguslahenduse nutikust.

Hotelli suureks eeliseks on ühendus Lõunakeskusega, mis annab võimaluse üleriieteta käia kiirelt ostlemas, kinos, spordiklubis ja isegi kaubanduskeskuses paikneval uisuplatsil. Õhtuseks jalutuskäiguks on lähedal Sanatooriumi park ja hotelli kõrvalt algavad kergliiklusteed.

Hotelli asukoht on sõlmpunktiks erinevate Eesti linnade vahel ning on eriti mugav autoga reisijatele. Jala liiklejale teeb kindlasti rõõmu kesklinna ja Lõunakeskuse vahel sõitev tasuta buss.

Hotell on sobilik nii paaridele kui ka perepuhkuseks, sest Lõunakeskuses leidub tegevusi ka pere pisematele. Asukohast tingituna on hinnaklass eelnevatest hotellidest taskukohasem.

 

Art Hotel Pallas

Keskmine hinne 8.7/10
Arvustusi 1600+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Kolme tärniga hinnatud hotell Pallas paikneb vanalinna serval kesklinna suuremate kaubanduskeskuste vahetus läheduses. Maja iseloomustab kaunis klaasfassaad ning Pallase koolkonna kunstnike töödest inspireeritud sisekujundus.

Toad on lihtsa kujundusega ning nagu ka hotelli nimi reedab, siis võib kõikjalt leida kunstiteoseid. Kõikides numbritubades on olemas wifi-ühendus, konditsioneer ning televiisor. Hotelli restoranis serveeritakse Briti roogasid ning hommikusöök on hinna sees, seda on ülevaateportaalides klientide poolt ohtralt kiidetud. Külastajad kiidavad mugavat voodit ja suurt patja, et puhkusel olles ikka korralikult välja magada.

Autoga saabujatele on parkimisvõimalus hotelli hoovis, mis on kesklinna piirkonda arvestades suur pluss. Hotellist mõne minuti kaugusel on ka Tartu bussijaam, seega on mugav ka ilma autota reisijale.

Art Hotel Pallas on ideaalne linnapuhkuseks paaridele ja miks mitte rikastada puhkust paari sammu kaugusel asuva Vanemuise teatrikülastusega.

 

Antud hotellide valikus on ööbimiskohti igale maitsele, et veeta Tartus üks mõnus linnapuhkus. Kuna Tartu on suhteliselt väike linn, siis olenemata hotelli asukohast ei jää ükski Tartu vaatamisväärsus ööbimispaigast liig kaugele.

Meeldivat puhkuseelamust!

Tartus ööbides ja puhkust veetes leiad ideid aja sisustamiseks ka Tartu jalutuskäikude postitusest. Vaata lisaks ka lühikest ülevaadet huvitavamatest kohvikutest Tartus.