Hotellid Tallinnas – leia parim

183
hotellid tallinnas

Alljärgnevalt anname lühikese ülevaate kolme erinevasse hinnakategooriasse jagatud hotellidest Tallinnas.

Igas kategoorias toome välja paljude kasutajate poolt kiidetud hotellid ööbimiseks.

 

Hotellid Tallinnas premium hinnaklassis

Radisson Blu Sky Hotel

Keskmine hinne 8.8/10
Arvustusi 2500+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Radisson Blu Sky Hotel asub Tallinna kesklinnas ja hotelli hea asukoht võimaldab näha kaunist vaadet merele ning vanalinnale. Vanalinn asub Radisson hotellist 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotelli suurepärane asukoht pakub kaunist vaadet linnale ja merele.

Registreerimine hotelli sujub kiiresti ja hotelli personal on sõbralik ning abivalmis.
Hotell Radisson pakub hinna sees tasuta wifi leviala kogu hotelli ulatuses. Radisson hotell pakub kõikidele oma külalistele hinna sees tasuta sissepääsu ka spordikeskusesse ja sauna.

Kõik toad on sisustatud moodsalt ja mugavalt. Tubades on lameekraantelerid, konditsioneer, veekeetja, föön ning privaatne vannituba. Voodid on mugavad ja padjad-linad embavad sind pehmelt unne.
Hommikusööki saab nautida hotelli a la carte restoranis. Valik hommikusöögilauas on rikkalik ning ette teatamisel saab paluda erimenüüd.

 

Hotel Imperial

Keskmine hinne 8.7/10
Arvustusi 1440+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Tallinna muinasjutulises vanalinnas asuv hotell Imperial on hubane ning luksuslik asutus. Hotell asub vanalinna südant märkivast Raekoja platsist kõigest 250 m kaugusel. Hotell asub väärikas vanaaegses hoones, mis on kaunilt renoveeritud.

Hotell Imperial pakub oma klientidele kõikides tubades konditsioneeri, lameekraantelerit koos kaabeltelevisiooniga ning tasuta Wifi ühendust terves hotellis.
Hotell Imperialis saab lisatasu eest nautida Wellness ilu-ja terviseprotseduure, sauna ja mullivanni mõnusid.
Hotell on kohandatud vastu võtma ka erivajadustega külalisi. Selleks on olemas toad nii allergikutele kui ka ratastooliga liikuvatele klientidele.

Hotellis Imperial saab kasutada ka jalgratta rentimise teenust. Kompaktse kesklinnaga Tallinnas on see mugav moodus vaatamisväärsustest pungil ümbrusega tutvumiseks.
Soe vastuvõtt ning pakutav maitsev hommikukohv kutsuvad hotell Imperialisse kindlasti tagasi.

 

Keskmises hinnaklassis hotellid kesklinnas

Tatari 53 Hotel

Keskmine hinne 7.2/10
Arvustusi 1870+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Hotell Tatari 53 asub Tallinna südalinnas. Omapärase interjööriga väike ja hubane Tatari 53 hotell on soodne paik peatumiseks. Sisseregistreerimine käib kiiresti ning hotelli toad on väikesed ja mugavad.
Tatari 53 hotell pakub oma külalistele tasuta Wifi leviala ja toad on kõik varustatud lameekraanteleri ning 50 rahvusvahelise telekanaliga.

Voodid on mugavad ja toad on sisustatud soojades toonides, andes peatumisele juurde hubasust.
Kõikidel tubadel on privaatne vannituba, põrandad vannitoas on varustatud põrandaküttega.
Hotell pakub klientidele ka tasuta parkimist. Hommikusöögilaud on hotellis rikkalik ja hommikusöök rootsi lauas on hinna sees. Kiiduväärt on hommikupuder ja maitsev kohv.
Lisatasu eest saab kasutada pakihoiu ja pesupesemisteenust.
Hotellitoad on alati puhtad ning teenindajad alati rõõmsad ja abivalmid.

 

Center Hotel

Keskmine hinne 7.0/10
Arvustusi 3300+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Center Hotell Tallinna kesklinnas Narva tänaval ja üllatab oma kauni valgusküllase interjööriga.

Hotelli broneerimine ning vastuvõtulaua protseduurid sujuvad kiiresti ja lihtsalt. Enamikes tubades on lameekraanteleviisor, satelliittelevisioon ja tasuta WIFI ühendus, mis levib kogu hotelli ulatuses. Osades tubades on ka istumisnurgake ja külmkapp. Toad on varustatud küttesüsteemiga ja hotelli poolt on olemas tasuta tualett-tarbed.
Tubadel on ühine või privaatne vannituba – oleneb teie eelarvest ning soovist.

Toad on kaunilt sisustatud ning voodid koos pehmete linadega suigutavad mõnusalt sügavasse unne.
Center hotelli restoranis pakutakse rootsi lauas hinna sees maitsvat hommikusööki. Restoranis pakutakse lisaks rahvusvahelisele menüüle ka eestipäraseid toite.

Vastuvõtulaud on klientidele olemas ööpäevaringselt. Korraldada saab nii pakihoiu kui auto rentimise teenust. Lemmikloomad ei ole Centre hotellis lubatud ja parkimise võimalus sellel hotellil puudub.
Hotell üllatab külastajat ning soodsalt peatumiseks kesklinnas on see väga hea valik.

 

Soodsamad hotellid

Tähetorni Hotell

Keskmine hinne 8.0/10
Arvustusi 400+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Tähetorni hotell asub Tallinna kesklinnast 7 km kaugusel. Kaunis Nõmme linnaosa roheluses olev Tähetorni hotell pakub oma külastajaile kõikides tubades lameekraantelerit, DVD-mängijat ning tasuta WIFI-ühendust. Registreerimine hotelli käib ööpäevaringselt ja vastuvõtulauas korraldatakse auto rentimist ja pakihoidu. Hotellitoad on ruumikad ja valgusküllased.

Voodid on tubades pehmed ja mugavad. Hotelli restoranis pakutakse maitsvat hommikusööki, mis saab tihti oma külastajatelt positiivset tagasisidet. Restoran pakub külalistele laia valikut Euroopa köögi roogadest.
Nõmme mändidealune asukoht võimaldab hea talve korral nautida lumises metsaaluses suusatamist. Selleks puhuks on Tähetorni hotellis suusalaenutus.

Suveperioodil saab einestada ja nautida kohvi hotelli ilusa vaatega terrassilt.
Hotellipersonal on külastajatega abivalmis ja sõbralik. Vastuvõtulauas töötavad teenindajad aitavad leida huvitavaid vaatamisväärsusi või juhatada terviseradadele metsajooksu tegema.
Parkimine on Tähetorni hotellis võimalik eelneva broneerimise korral hotelli tasulises parklas. Tasuta saab parkida avalikel parkimiskohtadel hotelli lähedal. Ühistranspordipeatused asuvad hotelli vahetus läheduses, kesklinna jõuab ühistranspordiga siiski u 40 minutiga.

 

Tallinnas on valida paljude hotellide, hostelite ja külaliskorterite vahel. Igal juhul asub Tallinna UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud Vanalinn vaid jalutuskäigu või lühikese bussisõidu kaugusel.

Vastavalt enda soovidele ja võimalustele leiab igaüks sobivaima majutusvõimaluse.

Vaata lisaks ka hommikusöögikohti Tallinnas, teisi majutuseteemalisi postitusi, SPA paketi valimist, või tutvu hotellidega Tartus, suuruselt teises Eesti linnas.