Hotellid Pärnus pakuvad meeldivaid elamusi

Pärnu on Eesti kuurortlinnade vaieldamatu pärl. Suvepealinna sümboolset tiitlit kandev Pärnu Linna viimaste aastate populaarsus on tõusnud just seoses kontsertide ning muusikafestivalidega, mis meelitavad suvepealinna lisaks siseriiklikule turistile ka välisturiste. Missugune hotell valida ööbimiseks Pärnus?

 

Ammende Villa

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Ammende Villa pakub oma juugendstiilis 4 tärni ning luksuslikult sisustatud tubadega võimaluse tunda end tõelise aristokraadina. Majesteetliku välimusega villa asukoht võimaldab jõuda randa värskendava veerandtunnise jalutuskäiguga, kesklinna jõuab veelgi kiiremini.

Ammende Villa pakub külastajatele tasuta wifit, parkimist ning hommikusööki. Sanatooriumid asuvad hotellile lähedal ning hotellis on mõeldud ka pere väiksematele liikmetele järelvalvega tegevusi, mis on tasulised. Hinnaklassilt jääb seal ööbimine premium skaala kõrgemasse otsa, kuid samas on mugavused ja mälestused seda kuhjaga väärt.

Green Villa

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Green Villa on hea asukohaga ja lisaks ka SPA teenuseid pakkuv hotell.

Huvitava lisavõimalusena on üles märgitud kõikide eestlaste suvine lemmiktegevus – grillimine.

Kõik mõistlikud lisad reisijale on juba majutusasutuse hinna sees. Nii leiab sellest nimekirjast tasuta wifi, õhukonditsioneeri ja sauna. Green Villa tubades on olemas ka külmikud ning hotell pakub ka seifi ja pagasihoiu teenust.

Reisijale üheks suureks mugavuseks on hotelli pakutav jalgrattarent. Oma hea asukoha tõttu on kõik suuremad tõmbekeskused nii-öelda käe-jala juures.

Hotell Victoria

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Pärnus Kuninga tänaval asuv ning kuninganna Victoria nime kandev kolmetärniline hotell Victoria on hinna ja kvaliteedi suhtelt ööbimiseks mõistlik valik. Meeldivaks teeb majutusasutuse kliendi vajadustele keskendumine ning fakt, et kõiki lisasid, mis ühe mugava ööbimise juurde käivad, ei maksustata.

Mõningaseks ebamugavuseks on saabumisaja viidatud kolmetunnine aken, mis vältab kl. 15.00-18.00. Kui teie saabumine jääb aga hilisemaks, siis soovitatakse jällegi hotellipersonali varakult ette teavitada.

Nii leiamegi Hotel Victoria poolt pakutavatest lisamugavustest üles tasuta wifi, tasuta hommikusöögi, tasuta hällid või lastevoodid ning tasuta tualett-tarbed. Voodid on pehmed ja mugavad.

Hotelli asukoht on magus. Pärnu randa on nagu väike jalutuskäik ja kõik tõmbekeskused ja vaatamisväärsused on läheduses.

Vahetusse lähedusse jääb kaunis Lydia Koidula park ning talvisel ajal lausa muinasjutuliselt ilus vaikne rannarajoon.

 

Hotellid Pärnus pakuvad meeldivaid elamusi

Pärnu on suvituskohana tuntud kui Läänemere pärl. Suvi toob linna suured festivalid ning need omakorda ka suured rahvamassid erinevatest riikidest. Pärnu on suureks lemmikuks ka vene turistidele, kelle jaoks toob Pärnu meelde nostalgilisi Nõukogude Liidu aegseid puhkuseveetmisi Eesti vennasvabariigis.

Suviseks tippsündmuseks on kindlasti nüüd juba mitmendat aastat kestnud Weekend festival, mis toob maailma tuntumad plaadikeerutajad üle kogu maailma kokku just Pärnusse.
Linna rahvaarv tõuseb selle augustikuise ürituse ajaks märgatavalt ning majutusasutused on kõik juba ammu ette broneeritud. Aga pärnakas pole kade ja kaugelt tulijaile üüritakse välja nii oma kodu kui ka koduhoov, kuhu saab vajadusel ka telklaagri üles panna.

Rannamõnudest rääkimata jätmine oleks patt. Pärnu on ju tuntud oma ilusate liivarandade ja sooja merevee tõttu. Kuid mitte ainult päike ja liiv pole tervislikud. Nii on Pärnu kuulus ka oma sanatooriumide ja raviomadustega muda poolest, mida on siinmail on ravieesmärgil kasutataud alates 19. sajandi lõpust.

Teine märkimisväärne üritus on Watergate, mis kandis kuni Weekendi saabumiseni kindlasti Pärnu suve suursündmuse tiitlit. Festival hõlmab endas nii huvitavat muusikaprogrammi kui ka veevõistlusi. Festivali toimumispaigaks on eelpool kirjeldatud Pärnu jõe vallikäär ning selle kaunid nõlvad.

Muideks, käib kuulujutt mööda maad, et Eesti parim pizza valmib just Pärnus Stefani pizzarestoranis

Pärnu on täis saladusi. Tule ja saa teada.