Hotellid Pärnus pakuvad meeldivaid elamusi

hotellid pärnus

Pärnu on Eesti kuurortlinnade vaieldamatu pärl. Suvepealinna sümboolset tiitlit kandev Pärnu Linna viimaste aastate populaarsus on tõusnud just seoses kontsertide ning muusikafestivalidega, mis meelitavad suvepealinna lisaks siseriiklikule turistile ka välisturiste.
Hotellidest Pärnus tooks välja kõigepealt romantilise hõnguga Ammende Villa, mis on ka paljude suviste pulmade toimumispaigaks.

 

Ammende Villa

Ammende Villa pakub oma juugendstiilis 4 tärni ning luksuslikult sisustatud tubadega võimaluse tunda end tõelise aristokraadina. Majesteetliku välimusega majutusasutuse asukoht võimaldab jõuda randa veerandtunnise jalutuskäiguga, kesklinnani jõuab veelgi kiiremini.

Ammende Villa pakub külastajatele tasuta wifit, parkimist ning hommikusööki. Sanatooriumid asuvad hotellile lähedal ning hotellis on mõeldud ka pere väiksematele liikmetele järelvalvega tegevusi, mis on tasulised. Hinnaklassilt jääb seal ööbimine premium skaala kõrgemasse otsa, kuid samas on mugavused ja mälestused seda kuhjaga väärt.

 

Green Villa

Green Villa on hea asukohaga taskukohane majutusasutus, mille eripäraseks eelnevate hotellidega võrreldes on spaateenuste pakkumine. Hommikusöök hinna juurde ei kuulu, kuid 5 € eest saab ka hommikulauas kõhu täis. Hotellil on ka oma parkimisala, kuid see pole samuti tasuta.

Huvitava lisavõimalusena on üles märgitus kõikide eestlaste suvine lemmiktegevus – grillimine.

Kõik mõistlikud lisad reisijale on juba majutusasutuse hinna sees. Nii leiab sellest nimekirjast tasuta wifi, õhukonditsioneeri ja sauna. Green Villa tubades on olemas ka külmikud ning hotell pakub ka seifi ja pagasihoiu teenust.

Reisijale üheks suureks mugavuseks võib olla hotellis asuv jalgrattarent. Selline lisavõimalus võib mõne turisti jaoks olla suurema kaaluga kui tasuta hommikusöök või tasuta parkla. Oma hea asukoha tõttu on kõik suuremad tõmbekeskused nii-öelda käe-jala juures.

 

Hotel Victoria

Pärnus kuninga tänaval asuv ning kuninganna Victoria nime kandev kolmetärniline hotell on hinna ja kvaliteedi suhtelt mõistlik valik. Meeldivaks teeb majutusasutuse kliendi vajadustele keskendumine ning fakt, et kõiki lisasid, mis ühe mugava ööbimise juurde käivad, ei maksustata.

Mõningaseks ebamugavuseks on saabumisaja viidatud kolmetunnine aken, mis vältab kl. 15.00-18.00. Kui teie saabumine jääb aga hilisemaks, siis soovitatakse jällegi hotellipersonali varakult ette teavitada.

Nii leiamegi Hotel Victoria poolt pakutavatest lisamugavustest üles tasuta wifi, tasuta hommikusöögi, tasuta hällid või lastevoodid (täiskasvanute lisavoodi tuleb küll lisatasu eest) ning tasuta tualett-tarbed.
Hotelli asukoht on magus. Pärnu randa on nagu ikka veerand tunnine jalutuskäik ja kõik tõmbekeskused ja vaatamisväärsused on läheduses.

Hotel Victoria on lemmikloomasõbralik, kuid lemmiklooma päev läheb kahjuks lisatasude alla, kuid kui armastus lemmiklooma vastu on suur, siis 20 € lisatasu pole küll väike, kuid annab vähemalt võimaluse lemmikloomaga majutusasutust kasutada.

Parkimise eest tuleb ise muretseda ning see pole ka tasuta. Ebamugavust tekitab majas liftide puudumine, mis paneb raskesse olukorda liikumisprobleemidega inimesed.

Välismaised kliendid on nurisenud naksuvate ja krigisevate põrandalaudade üle, kuid on ju omaette väärtus ka see. Voodid on pehmed ja mugavad.

Hotel Victoria külastajad peaksid varuma saabudes ka sularaha, sest majutusasutuses aktsepteeritakse deposiidina vaid sularaha.

Hotelli vahetusse lähedusse jääb kaunis Lydia Koidula park ning talvisel ajal lausa muinasjutuliselt ilus vaikne rannarajoon.

 

Hotellid Pärnus pakuvad meeldivaid elamusi

Pärnu on suvituskohana tuntud kui Läänemere pärl. Suvi toob linna suured festivalid ning need omakorda ka suured rahvamassid erinevatest riikidest. Pärnu on suureks lemmikuks ka vene turistidele, kelle jaoks toob Pärnu meelde nostalgilisi Nõukogude Liidu aegseid puhkuseveetmisi Eesti vennasvabariigis.

Suviseks tippsündmuseks on kindlasti nüüd juba mitmendat aastat kestnud Weekend festival, mis toob maailma tuntumad plaadikeerutajad üle kogu maailma kokku just Pärnusse.
Linna rahvaarv tõuseb selle augustikuise ürituse ajaks märgatavalt ning majutusasutused on kõik juba ammu ette broneeritud. Aga pärnakas pole kade ja kaugelt tulijaile üüritakse välja nii oma kodu kui ka koduhoov, kuhu saab vajadusel ka telklaagri üles panna.

Rannamõnudest rääkimata jätmine oleks patt. Pärnu on ju tuntud oma ilusate liivarandade ja sooja merevee tõttu. Kuid mitte ainult päike ja liiv pole tervislikud. Nii on Pärnu kuulus ka oma sanatooriumide ja raviomadustega muda poolest, mida on siinmail on ravieesmärgil kasutataud alates 19. sajandi lõpust.

Teine märkimisväärne üritus on Watergate, mis kandis kuni Weekendi saabumiseni kindlasti Pärnu suve suursündmuse tiitlit. Festival hõlmab endas nii huvitavat muusikaprogrammi kui ka veevõistlusi. Festivali toimumispaigaks on eelpool kirjeldatud Pärnu jõe vallikäär ning selle kaunid nõlvad. Muideks, käib kuulujutt mööda maad, et Eesti parim pizza valmib just Pärnus Stefani pizzarestoranis…
Pärnu on täis saladusi. Tule ja saa teada.