Hotellid Kuressaares

Hotellid Kuressaares

Kuressaare Piiskopilinnuse külastamine ja sepatöö jälgimine Kuressaare linnusehoovi sepikojas on kindlasti kaks tegevust, mida igaühel tasub Kuressaares ette võtta. Miks mitte panna need tegevused vaba graafikuga enda meeldiva nädala lõpu plaani Kuressaare külastamisel, et mõista, miks neid elamusi taas ja taas soovitatakse?

Nii sisustad päeva. Ning meeldiva öö veetmiseks leiad hotelli Kuressaares altpoolt.

 

Georg Ots Spa Hotel – GOSPA

 

Keskmine hinne 8.8/10
Arvustusi 700+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Georg Ots Spa Hotel ehk tuntud kui GOSPA on külastajate seas kõrgelt hinnatud neljatärniga SPA hotell Kuressaare jahisadamas.

Hotelli ümbritseb imeline loodus, rõdudelt avaneb suurepärane vaade merele või piiskoplinnusele ning kõikides tubades on olemas moderne sisustus. Täpiks “i” peal on tasuta internetiühendus ning televiisor koos minibaari ja tugitooliga. Tubades on lisaks võimalus mängida ka lauamänge või puzzlesid. 

Kokku on hotellis 92 tuba, millest 85 on kahekohalised. 3 peretuba ning 4 sviiti. Lisaks on eraldi toad olemas allegikutele ning erivajadustega inimestele.

Georg Ots Spa Hotelis on eraldi lastesõbralikud toad, kus on voodipesu ning rätikud multikakangelaste piltidega. Toas ootavad lapsi värvilised pliiatsid ja värviraamat. Eraldi on loodud lastele ka kleepsumäng, millega saab lahkudes kaasa kingituse.

GOSPA on külastajate tagasiside järgi hinnatud kui üks laste- ja peresõbralikumaid hotelle Saaremaal.

Hotellis on olemas nii restoran kui lounge. Georg Ots Spa Hotelli restoran on valitud mitu aastat parimate toitlustuskohtade hulka Eestis. Lisaks on restoran saanud 2 korda järjest “Parima pererestorani tiitli” ja loungest on võimalik osta kergemaid suupisteid koos kokteilidega.

Rikkalik hommikusöök rootsi lauas on kõigile külastajatele hinna sees. Hotell pakub lisaks ööbimisele juurde ka mitmeid erinevaid SPA teenuseid, ehk meeldivat võimalust külastada erinevaid saunu – basseine.

 

Arensburg Boutique Hotel & Spa

 

Keskmine hinne 8.7/10
Arvustusi 780+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Arensburg Boutique Hotel & Spa on ilusast rannast kõigest paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. Tegu on butiikhotell-SPAga, mis asub Kuressaare Vanalinna äärel. Arensburg Boutique Hotel & Spa lähedusest leiad piiskoplinnuse, pargi, ranna, kui ka kauplused ning söögikohad. Hotelli eesmärgiks on tagada parim meeldejääv elamus koos privaatsuse ning personaalse teenindusega. 

Hotellis on olemas 46 erilist tuba, millest 23 on ajaloolised superior toad, asudes hotelli ajaloolises osas. Tubades on avanevad aknad ja enamikes ka vann, mis kindlasti lisab meeldivaid elamusi ööbimisele. Hotelli tubadele antud lihv aitab luua soovitud romantilist õhkkonda.

Kõikides modernsetes tubades on maast laeni aknad. Lisaks võib leida veel 4 delux tuba ning 2 sviiti.

Kõikides tubades on olemas LCD telerid, tasuta WiFi, privaatne vannituba, šeif, föön, hommikumantlid, sussid ja minibaar. Alati on võimalus paluda tuppa ka lisavoodi. Hotellis peatuvatel külalistel on võimalus külastada SPA- ja saunakompleksi.

 

Kuressaare Linnahotell

 

Keskmine hinne 8.7/10
Arvustusi 490+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Kuressaare Linnahotell on hea valik ka loomasõpradele, sest Linnahotellis on hästi käituvad lemmikloomad oodatud ja teretulnud.  Tegu on väikese ja eksklusiivse hotelliga, kus on ainult 18 tuba. Enamikel tubadel on rõdud või väliterassid, millelt avaneb meeldejääv vaade imelisele Kuressaare vanalinnale.

Lisaks mugavale asukohale Kuressaare südames on Kuressaare Linnahotellis kaks sauna ja kaminasaal, mis aitavad luua hubast ja ajatut atmosfääri.

 Linnahotelli esimesel korrusel asub restoran, milles pakutav hommikusöök on hotellis ööbijatele reeglina hinna sees. Samuti on hotellil olemas turvaline parkla koos videovalvega.

 

Grand Rose SPA Hotel

 

Keskmine hinne 8.5/10
Arvustusi 1410+
Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

 

Grand Rose SPA Hotel on hinnatud SPA hotell Kuressaares, kus on kokku saanud vana ja uus stiil. Hotellis on ööbimiseks 54 kahekohalist tuba, millest 1 on sobilik ka erivajadustega inimestele.

5 tuba on kohaldatud mugavateks peretubadeks ning 9 vastavad allergikute vajadustele.

Hotelli eripäraks on 10 Rose Deluxe tuba ning eriti meeldejääv rõduga ja kaminaga sviit. Väikese lisatasu eest on oodatud majutusasutusse ka kõik sõbralikud lemmikloomad.

 Kõikides tubades on külalisi ees ootamas hommikumantlid, et mugavalt külastada SPA-ja saunakeskust.

Kõik külastajad saavad hommikusööki nautida allkorrusel asuvas Saaremaa Rose restoranis. Soovitame kindlasti külastada restorani ka õhtusöögiks, kus peakokk pakub maitseelamusi rahvusvahelisest köögist. Samas tooraineteks kasutatakse võimalikult palju kohalike tooteid.

Parimaks puhkuseks pakub Grand Rose SPA juurde erinevaid SPA- ja iluteenuseid koos saunakompleksi kasutamise võimalusega.

 

Kuressaares ööbimine võib olla Sinu meeldiva linnapuhkuse tipphetk. Hotellid Kuressaares pakuvad meeldivaid võimalusi puhkamiseks peale huvitavat jalutuskäiku linnas.

Close Menu