Hotellid Hiiumaal

18
hiiumaa hotellid

Kõpu tuletorn, meie oma Hiiumaa Eiffel ning Euroopa pikim jäätee on vaid killukesed kõigest huvitavast, millega iseloomustada Hiiumaad. Sellele 15 ruutkilomeetrisele saarele on ära mahutatud imeline loodus, kaunid liivarannad, huvitavad vaatamisväärsused ja kultuurisündmused. Hiiumaa külastus on ideaalne võimalus väikeseks minipuhkuseks ning oma energia kogumiseks.

Kuid missuguste Hiiumaa hotellide vahel siis valida? Toome siin välja valiku häid variante, mille hulgast leiad kindlasti sobiva.

 

Dagen Haus Guesthouse

Dagen Haus Guesthouse tähendab “külalistemaja Hiiumaal”. Dagen Haus on laste- ja loomasõbralik väike ja armas külalistemaja, mis asub Kassari saarel. Muuhulgas m ainult õneminutilise jalutuskäigu kaugusel merest. Külalistemajas on 6 kahekohalist tuba, kuhu on võimalik soovi korral paigaldada ka lisavoodi või lapsevoodi.

Kõikides tubades on pesemisvõimalused, teler ning raadio. Magamistoad asuvad hoone ülemisel korrusel, millest avaneb imeline vaade rannale. Kogu majas on olemas tasuta internetiühendus.

2009 aastal on Dagen Haus valitud 99 isikupärasema väikehotellide hulka.

Külalistemaja pakub võimalust soovijatel oma autod tasuta parkida. Suure kaheinimesetuba hinnad algavad valdavalt kuuekümnest eurost ning ööbimise juurde kuulub ka hommikusöök.

Keskmine hinne 9.4/10
Arvustusi 90+
Vaata tagasisidet ja saadavust Booking.com-is.

 

Padu Hotell

Padu Hotell on pereettevõte. 2-korruseline hotell, mida iseloomustab täispuitsisustus ning meeldivalt omapärane sisekujundus. Hotellis on 18 kahekohalist tuba, millest 8 on külaliskorterid ning asuvad kõrvalhoones. Samuti on Padu Hotellis on olemas oma kohvik-baar, mis mahutab kuni 40 inimest. Hommikusööki pakutakse rootsi lauas.

Peamajas asuvad toad on mugava suurusega 18-20 m2 ning nendes on 2 eraldi voodit, privaatne vannituba, rõdu ning tasuta internetiühendus. Peamajas asub veel väike puuküttega saun.

Külaliskorterid on suurusega 28 m2 ning sobivad hästi ka peredele. Kõikides korterites on olemas 2 voodit, privaatne vannituba, kohvi ja tee valmistamise võimalus, külmkapp, mikrolaineahi, teler ning rõdu. Stuudiokorterid on avatumad ning neljas korteris on olemas ka saunaboks.

Kõikidesse stuudiokorteritesse levib ka tasuta internetiühendus. Nii peamajas kui stuudiokorteritesse on võimalus paigutada lisavoodi. Peamaja toa hinnad algavad enamasti alates neljakümnest eurost ning stuudiokorterite omad kuuekümnest.

Keskmine hinne 9.0/10
Arvustusi 230+
Vaata tagasisidet ja saadavust Booking.com-is.

 

Hotell Sõnajala

Hotell Sõnajala on koht, kus saab kuulata linnulaulu, nautida rahu ja rohelust. Sõnajala asub Kärdla servas, mererannast, Hiiumaa Muuseumist ja Kärdla Kirikust kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotellis on 60 voodikohta 30-s toas. Soovi korral on saadaval ka lisavoodid. Nii lemmikloomad kui üks alla 6-aastane laps ööbivad hotellis koos täiskasvanuga tasuta.

Kõikides tubades on olemas tasuta internetiühendus, oma privaatne vannituba ning tasuta tualettarbed.

Kohapeal on olemas baar, saun, tenniseväljak ning võimalus jalgrattaid rentida. Kõikidel külastajatel on hommikusöögid hinna sees, mida serveeritakse kohapealses kohvikus. Ööbimise hinnad algavad enamasti 50 €-st.

Keskmine hinne 8.0/10
Arvustusi 70+
Vaata tagasisidet ja saadavust Booking.com-is.

 

Hotell Liilia

Hotell Liilia on väike ning hubane hotell Käina keskuses, mille tubade seinu katavad hubased pastelsed toonid. Hotellis on olemas 14 tuba, ning neisse oodatud kuni 29 inimest. See tähendab, et Hotell Liilias ei ole kunagi ebamugavalt palju inimesi kohal, ning rahulik puhkus on tagatud.

Kõikides tubades on olemas kirjutuslaud, lameekraaniga televiisor, konditsioneerid, eraldi vannituba ning rätikud.

Külastajatele on tasuta kasutamiseks vabalevialaga internet ning tasuta parkimine hotelli kõrval.

Suvel ootab teid hotelli ees kohvik koos suure väliterassiga. Hommikusööki rootsi lauas on kõikidel külastajatel võimalik juurde osta.

Hotelli eeliseks on asukoht linnakärast eemal ning taskukohased hinnad. Ühe öö kahele inimesele võib leida juba hinnaga alates 40 €-st.

Keskmine hinne 7.9/10
Arvustusi 160+
Vaata tagasisidet ja saadavust Booking.com-is.

 

Heltermaa Hotell

Heltermaa Hotell on ideaalne stardipunkt Hiiumaa reisiks. Sadama lähedalasuva hotelli kõikidest tubades avaneb vaade merele. Hubasust lisab ka hotelli ümbritsev aed. Kõik toad on lihtsalt, ent kõige vajalikuga sisustatud. Televisioon ning privaatne vannituba koos rätikutega on samuti igas toas. Ka WiFi ning parkimisvõimalus privaatses parklas on külastajate kasutuses.

Hotellis on olemas väikene söögikoht ning  kauplus. Lisatasu eest saab kasutada sauna, karaokeseadmeid ning koosolekuruume.

Ühe öö kahele võib saada juba 30€ eest, mis sisaldab hinnas ka hommikusööki.

Keskmine hinne 7.7/10
Arvustusi 150+
Vaata tagasisidet ja saadavust Booking.com-is.

 

Ungru Guesthouse

Ungru Guesthouse on Suursadamas asuv külalistemaja koos Ungru restoraniga. Külalistemajas on ruumikad ning uhked toad, mille nimed on inspireeritud Hiiumaa ajaloost.

Tubade stiili saab iseloomustada omadussõnaga “suursugune” ja “mõisalik”. Siin on kõrged laed, kenad telliskiviseinad, palkidest laetalad lisamas tubadesse avarust ja stiili. Booking.com portaalis on Ungru külalistemaja hinnatud 200+ inimese poolt keskmise hindega 9.4 /10-st. Kiidetakse vaikust ja rahu, ning restoranis suurepäraseid roogasid.

Koos hommikusöögiga algavad ühe öö hinnad kahele inimesele enamasti alates 70€.

Keskmine hinne 9.5/10
Arvustusi 190+
Vaata tagasisidet ja saadavust Booking.com-is.

 

Hiiumaalt leiad kindlasti enda ootustele vastava hotelli mõnusa puhkuse veetmiseks.