Hostelid Tallinnas on hea hinna-kvaliteedi suhtega

71
tallinna hostelid

Hosteleid jagub igasse linnaossa. Et aga sul oleks lihtsam leida sobiv hostel, teeme allpool väikese ülevaate parima hinnaga hostelitest Tallinnas.

 

Hostel House

Tallinna kesklinnas Masina tänaval asuv Hostel House on väike ja mugav hostel. Hostel pakub oma külalistele tasuta parkimist ja tasuta wifi ühendust. Vastuvõtt töötab ööpäevaringselt ja sõbralik teenindaja aitab ka pagasihoiu ning auto rentimisega, kui on soovi.
Hosteli toad on mugavad ja puhtad, tubade värvid rõõmsameelsed. Rõõmsate linade vahel on ka uni rõõmsam!

Saadaval on nii laia voodiga kaheinimese tube kui ka narivooditega tube. Hostel on lihtne ja soodne, kuid ometigi tunned end siin mugavalt!
Kööginurgas on pliit, mikrolaineahi ja kõik vajalikud potid-pannid endale maitsvate roogade valmistamiseks.
Hostelis on ka ühine vaba aja veetmise ruum, kus saab ka telerit vaadata.
Asukoht on Tallinna bussijaama vahetus läheduses. Lennujaamani on hostelist kõigest poolteist kilomeetrit.
Eriliseks teeb selle hosteli tema hea asukoht ja basseini ning sauna rentimise võimalus.

Keskmine hinne 7.3/10
Arvustusi 990+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

16 eur hostel Paks Margareta

Tallinna vanalinna vahetus läheduses Põhja pst 27 asuv Paksu Margareta 16 euro hostel üllatab oma ilusa interjööriga. Hostel pakub oma külalistele tasuta wifi-ühendust, parkimine on tasuline ja eelnev parkimiskoha broneerimine pole võimalik.

Tubade valikus on saadaval privaatsemad kaheinimese voodiga toad, millel ka privaatne vannituba. Hostelis on ka 6-kohalised unisex toad, mille külalised saavad kasutada ühiskasutatavaid duširuume. Needki ruumid on puhtad ning sisustatud kvaliteetselt ja kaunilt.

Hostel Paks Margareta vastuvõtulaud töötab ööpäevaringselt. Sisse registreerimine algab kell 14.00 ja välja registreerimine toimub kell 12.00.
Hostelis ühisköök on selle hosteli südameks. Köök on ruumikas ja toidu valmistamine selles hästivarustatud köögis on mugav ja kodune. Vaba aja veetmiseks on ka ühine telekatuba.
Teenindus on hostelis sõbralik ja soe suhtumine klientidesse kutsub siia hostelisse tagasi.
Eriline mugavus – hostelis saab hommikuti tasuta basseini ja sauna kasutada.

Keskmine hinne 8.3/10
Arvustusi 3470+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

Tallinn Backpackers

Tallinn Backpackers hostel asub Tallinna vanalinnas ja nagu nimigi ütleb, on tegemist seljakotiränduritele mõeldud hosteliga. Peatuda võivad siin aga kõik ja põhjuseid selleks on palju.
Backpackers hostel pakub oma külalistele mugavat ööbimist vanas ja väärikas renoveeritud majas. Hosteli külaliste mugavaks majutamiseks on narivooditega toad, mis on mõeldud neljale inimesele. Hinna sees on külastajale tasuta wifi-ühendus.

Hommikusöök on väga maitsev ja maksab kõigest sümboolse 0.01 eurot.
Hostel pakub külalistele pagasihoiu- ja pesupesemisteenust.
Kui igav on, siis saab hosteli ühises vaba aja veetmise ruumis mängida lauamänge ja tutvuda teiste ränduritega. Eriliseks teeb selle lõbusa hosteli meelelahutusprogramm, mida juhivad hosteli rõõmsameelsed töötajad.

Mängida saab lauamänge, tutvuda ilusa linnaga, õhtuti on sagedased ühised istumised hosteli ühisruumides, kus nauditakse koos valmistatud rahvusvahelisi toite ja jagatakse muljeid. See hostel on hipilik sõbralik paigake, kus peatudes igavuse pärast ei pea muretsema.

Keskmine hinne 8.4/10
Arvustusi 520+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

Welcome Hostel

Welcome hostel tervitab sind Tallinna südalinnast Rotermanni kvartalist. Hosteli asukohaks on taastatud Rotermanni ärikvartal. See hostel on kõrgemast hinnaklassist ja klientide tagasisides on seda võrreldud hotelliga.
Vanaaegses renoveeritud hoones asuv hostel pakub külalistele tasuta wifi-ühendust. Hotell on modernse sisustusega ja kohandatud ka ratastooliga liikumiseks. Tubade valik on lai ja saadaval on kuni 10 magamiskohaga ühistoad. Toad on hostelis suured ja isegi 10-kohalises toas on vaba ruumi piisavalt. Vannitoad on ühised, kuid siiski puhtad ja ilusad.

Hosteli personal on abivalmis ja sõbralik ning hostelisse sissepääs on varustatud ka liftiga.
Parkimine on Welcome Hostelis tasuline ja eelnevat broneeringut ei vaja. Lemmikloomad on hostelis lubatud, kuid sellega võivad kaasneda lisatasud.
Tallina reisisadam jääb hostelist lühikese jalutuskäigu kaugusele. Ühistranspordiühendus on hea ja bussijaama, rongijaama ja lennuväljale saab hostelist muretult ka ühistranspordiga.

Keskmine hinne 8.2/10
Arvustusi 700+
Vaata lisainfot ja broneeri Booking.com-is.

 

Hostelit valides leiad kindlasti Talllinnast endale sobiva. Hosteleid jagub erinevatesse hinnaklassidesse ja mugavuste poolest ei jää mõned neist hotellidele alla.

Kasulik.delfi.ee võrdles omavahel hosteleid ja hosteleid, see artikkel aitab nende erinevusi selgitada.

PS, soovitame tutvuda kindlasti ka külaliste tagasisidega hostelis peatumise kohta. Nii saad infot ka oluliste nüansside kohta, mida tutvustav tekst alati ei sisalda.

Viska pilk ka headele hommikusöögikohtadele Tallinnas ja reisimiseks parima mobiili valimise artiklile.