Haapsalu hotellid

Haapsalu on väike ja ilus Eesti kuurortlinn, mis on olnud meeldivaks puhkepaigaks juba sajandeid. Linn on paljude tervise-ning taastumisprotseduuridest lugupidavate külastajate jaoks üheks eelistatumaks sihtkohaks.

Baltic Hotel Promenaadi

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Baltic Hotel Promenaadi on lummava  merevaatega hotell kaunis Haapsalus. Tegemist on 19. Sajandil ehitatud ning taastatud Peltzeri villaga. Hingematva vaatega majutusasutus Baltic Hotel Promenaadi pakub oma külalistele hinna sees tasuta wifit, tasuta hommikusööki ning tasuta parkimist. Hommikusöök on rikkalik ja tervislik.

Toad on hotellis puhtad ja varustatud privaatse vannitoaga. Toad on sisustatud telerite ja sateliittelevisiooniga. Mõeldud on ka erivajadustega klientidele ning hotell pakub vastavalt kohandatud tube ning vahendeid.

Lisatasu eest saab nautida sauna ja mullivanni. Hotelli õuealal on võimalus grillida, kuid seda saab külastaja lisatasu eest. Samuti on olemas piknikuala.
Haapsalu parima vaatega majutusasutus pakub  ka rattalaenutuse võimalust. Kiidame hotelli kohvi ning vastutulelikkust ja head teenindust.

Kesklinn on hotellist kilomeetri kaugusel. Läheduses asub kuulus Tšaikovski pink ning piiskopilinnus.

Hotell Kongo

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Haapsalu vanalinnas asuv Hotell Kongo asub Liivi lahest paariminutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotell Kongo pakub hinna sees tasuta wifit ning privaatset vannituba. Toad on varustatud kas vanni või dušiga ning parkimine on Kongo hotelli eraparklas tasuta. Kogu majutusasutus on ka ratastooliga ligipääsetav.
Sisse-ja väljaregistreerimine toimub hotellis kiiresti ja sujuvalt. Teenindus on väga vastutulelik ning sõbralik.

Hotell võtab rõõmuga vastu ka lemmikloomi, kuid selle eest võidakse kohaldada lisatasu ning see nõuab  eelnevat hotelli teavitamist.

Tasuta tualett-tarbed on väikese pagasiga Haapsallu reisija jaoks hotelli poolt mugavaks  lahenduseks.
Majutusasutuse hea asukoht annab võimaluse suurema vaevata tutvuda Haapsalu erinevate vaatamisväärsustega.

Fra Mare Thalasso Spa

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Eksootilise kõlaga Fra Mare Thalasso Spa on ilu- ja tervisekeskus Haapsalu mändide all, mille juurde kuulub ka mugav hotell.  Kaunis looduses asuv hotell jääb Haapsalu kesklinnast 2 km kaugusele.

Hotellis on üle saja toa ning hinna sisse kuuluvad nii tasuta parkimine kui ka tasuta wifi. Parkimiseks eelnevat registreerimist ei nõuta.

Hotell Fra Mare Thalasso Spa pakub oma klientidele mõeldes talvisel ajal suustamise võimalust Haapsalu lumiste mändide all. Hotell pakub ka suusavarustuse rentimise võimalust.
Külaliste kasutuses on hotellitoas telefon, televiisor, satelliittelevisioon ning mugav ja pehme hommikumantel. Hommikusöök Fra Mares on tasuta. Arvestatakse ka väga palju külaliste allergiatega ning toitumiseelistustega.

Ära tasub mainimist ka toas olev külmkapp, mis on suvel suureks abiks.
Külastajale pakutakse ka raamatukogu kasutamise võimalust ning lisatasu eest saab ajaviiteks piljardit mängida.

Spa Hotel Laine

Vaata külastajate tagasisidet, fotosid ja broneeri hea hinnaga Booking.com-is.

Spa Hotel Laine asub kilomeetri kaugusel Haapsalu kesklinnast ja pakub külastajale mugavat majutust koos imepärase teenindusega. Peatumise muudab imeliseks väga looduskaunis asukoht ning vaade Väikesele Viigile, mis on ka kohalik vaatamisväärsus. Eemalt paistab ka vaade lahele.

Hotell pakub oma külalistele tasuta parkimist, tasuta internetiühendust, hommikusööki toas ning taotluse alusel pakuti ka erimenüüd arvestades minu toitumiseelistusi. Spa Hotel Laine majutab külalisi suurtes ja hubastes tubades. Toad on varustatud lameekraanteleviisori ja fööniga. Hotell pakub ööpäevaringset vastuvõttu.

Linnapuhkus Haapsalus taastab elujõu

Valides neist hotellidest meeldivaima, saate igal juhul meeldiva elamuse osaliseks. Lubage linnapuhkusel Haapsalus enda meeli värskendada.

Haapsalus on rahulikku puhkust alati kosutav veeta. Linna mudaravilad ning lõõgastumise võimalus tervisekeskustes lisab puhkusele palju lisaväärtust. Aastaringselt leidub pisikeses ja muinasjutulises Haapsalus kauneid kohti ning hubaseid kohvikuid, mida külastada.

Linna unikaalne puitarhitektuur, kaunid männimetsad ning hubane linnamiljöö meelitavad teid sinna kindlasti tagasi.